Ohnivý boj v pneuservise: Požiar v pneuservise, čo spôsobilo vybuchnutie pneumatík?

Zdieľať
269617_x1 640x420.jpg

Po intenzívnom zásahu, ktorý zahŕňal 27 hasičov a 15 kusov techniky, bol požiar lokalizovaný a momentálne prebiehajú práce na dohľadávaní lokálnych ohnísk a odstraňovaní zmesi hasiacej látky.

Hasiči v pondelok popoludní zasahovali pri požiari pneuservisu a skladu pneumatík v Rimavskej Sobote. Ako informuje Krajské riaditeľstvo Hasičského a záchranného zboru (HaZZ) v Banskej Bystrici, informáciu o požiari prijali na operačnom stredisku pred 14.00 hod.

„Celkovo bolo nasadených 27 príslušníkov HaZZ s 15 kusmi techniky a deväť členov dobrovoľných hasičských zborov s troma kusmi techniky,“ uviedli hasiči.

Požiar lokalizovali krátko po 15.00 hod. Momentálne realizujú práce súvisiace s dohľadávanim lokálnych ohnísk a kontrolu požiariska termokamerou.

„Ďalej sa vykonávajú práce súvisiace so zachytávaním a odstraňovaním zmesi hasiacej látky a produktov po požiari,“ dodávajú hasiči. Na mieste bol zriadený riadiaci štáb Okresného riaditeľstva HaZZ v Rimavskej Sobote. Nachádza sa tam tiež zistovateľ príčin vzniku požiarov.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom