Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Opäť tu máme dojímavú vianočnú reklamu! Ťažko sa ubrániš slzám…

Horizon33_2015 11 30_14 3 29.png
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Vianoce sa sa už pomaly, ale isto blížia a s nimi každoročne prichádzajú aj dojímavé vianočné reklamy. Tradične vedie v sledovanosti vianočná reklama obchodného domu John Lewis. No ani tie ostatné reklamy nie sú na zahodenie. Najnovšie vládne internetom nemecká reklama spoločnosti Edeka.

Nemecká spoločnosť Eldeka zverejnila vianočnú reklamu, ktorá ťa možno donúti na chvíľku sa zastaviť a zamyslieť sa na najkrajšími sviatkami v roku. Tie akosi strácajú svoj pôvodný význam a menia sa na oslavu konzumu. O tom však Vianoce byť nemajú.

Horizon33_2015 11 30_14 3 21.png
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Táto reklama sa zamerala na to, že počas sviatkov by sme si mali urobiť čas na našich najbližších. Môže sa totiž stať to, že jedného dňa tu už nebudú a potom bude na výčitky neskoro.

Horizon33_2015 11 30_14 4 19.png
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Reklama sa začína pohľadom na starčeka, ktorý sa očividne teší na to, že strávi Vianoce s rodinou. Jeho blízki mu však zavolajú, že nemôžu prísť. Štedrý deň preto trávi úplne sám niekoľko rokov za sebou.

Potom však pošle svojim deťom list, ktorý hovorí, že zomrel. Až vtedy prídu jeho deti domov, kde ich čaká obrovské prekvapenie…

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 30. novembra 2015Zdroj www.youtube.com © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: