Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Opustil svoju ženu, ktorá sa o seba nestarala. Až po roku pochopil dôvod, prečo tomu tak bolo

muž so ženou
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
muž so ženou www.gettyimages.com
reklama:
reklama:

Nedávno sme na sociálnych sieťach narazili na spoveď muža, ktorý sa rozhodol pred rokom opustiť svoju manželku a našiel si miesto nej mladšiu ženu. Jeho bývalá manželka ho prestala priťahovať a to predovšetkým preto, že sa o seba prestala starať. V tomto príbehu sa uvidí mnoho žien.

Vzťah muža a ženy sa po pár rokoch manželstva začal poriadne ochladzovať. Akoby vyprchala tá pomyselná iskra a ich vzťah sa rútil do záhuby. Pociťovali to obaja, hlavne žena, ktorá v ten moment mala pocit, že už nie je o čo bojovať. Mala väčšie brucho, celulitídu a kŕčové žily po pôrode. O vzhľad sa prestala zaujímať, boli oveľa dôležitejšie veci, ako napríklad výchova dieťaťa. Prestala chodiť ku kaderníkovi, prestala sa maľovať, nosila vyťahané oblečenie. Zaujímala ju predovšetkým výchova ich dieťaťa. Nelakovala si nechty, nepoužívala očné tiene, nenosila podprsenku a nohy mala neustále chlpaté. Už to nebola tá žena, do ktorej sa muž vtedy zamilovať. Rozhodol sa pre zmenu a z manželstva utiekol.

Ubehol rok od chvíle, keď muž svoju manželku opustil a našiel si mladšiu a krajšiu priateľku. Jedného dňa stretol svoju bývalú ženu na ulici a skoro ju nespoznal. Tentokrát totiž bola úplne iná, taká, akú si ju pamätal na začiatku ich vzťahu. Bola nádherná, skvele oblečená, upravená, štíhla. Stal sa z nej chodiaci sen mnohých mužov. Nedalo mu to a svojej bývalej manželky sa spýtal, čo sa stalo, že sa tak zmenila.

Prestala nosiť podprsenku, pretože musela neustále dojčiť dieťa. Nemala na seba čas, pretože ho všetok investovala do detí a svojho muža. Nemala čas na to, aby sa starala o seba, pretože pre ňu bola prednejšia jej rodina. Obetovala toho skutočne veľa preto, aby jej rodina bola šťastná. Možno by na seba čas mala, keby manžel občas postrážil deti. Možno by chodila von, ku kaderníčke alebo s kamarátkami na pohárik, keby jej muž jeden večer deti postrážil. Muž sa začal za seba okamžite hanbiť. Uvedomil si, že je ale dobre, že ho opustila. Uvedomil si, že takého manžela by nikto nechcel. Teraz už vie, že hľadať fyzickú dokonalosť nie je podstatné a nemal by sa na to sústrediť žiadny muž.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 22. októbra 2021
reklama:
reklama:
reklama: