Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Osem znamení, že u vás straší. Dávajte si pozor

strašenie
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
strašenie www.gettyimages.com
reklama:
reklama:

Presťahovanie sa do nového domu je samo o sebe spojené s množstvom starostí. Nikomu pri tom asi nenapadne, že jednou z nich môže byť útok duchov. Pokiaľ si nie ste istí, či ste sa aj vy náhodou nestali terčom pôsobenia paranormálnych javov, nasledujúce indície vám pomôžu.

Nevysvetliteľné zvuky

Bežne sa stáva, že sa v dome ozýva napríklad praskanie alebo niečo podobné. V takých prípadoch zvykneme hovoriť, že „dom sadá“. Záhadné klepanie či búchanie vychádzajúce zo šatníka alebo zo suterénu s tým však nemá nič spoločné.

Presúvanie vecí

Duchovia sa radi zahrávajú s psychikou ľudí aj tak, že im premiestňujú veci na miesta, kde ich nekladú. Môže ísť o kľúče, knihy či ovládač od televízora.

Bizarné tiene

Pokiaľ sa vo vašom dome zjaví podivný tieň, nemusí vždy patriť niektorému z príbuzných. Najmä nie v prípade, ak bývate sami. Všímajte si hlavne tmavé kruhy a siluety, ktoré nepripomínajú nič, čo sa v dome nachádza.

Zvláštne správanie detí alebo domácich maznáčikov

Dávajte si veľký pozor na „imaginárnych“ priateľov vašich potomkov. Nie vždy totiž musí ísť len o ich predstavivosť. Zlé sily sa im dokonca môžu snažiť ublížiť. Jedným zo znakov, že sú v dome prítomné, je náhla zmena správania dieťaťa. Vycítiť ich dokážu aj zvieratá.

Pocit, že vás niekto sleduje

Ste doma úplne sami a napriek tomu máte pocit, že tam s vami ešte niekto je? Je viac pravdepodobné, že vás pozorujú duchovia.

Strašidelné a opakujúce sa sny

Nočné mory, ktoré sa navyše opakujú, môžu byť znakom toho, že si na vás „sadli“ duchovia. Ľudská myseľ je totiž údajne viac vnímavá voči paranormálnym bytostiam vo fáze spánku.

Spontánne zapínanie elektronických zariadení

Už sa vám niekedy stalo, že sa z ničoho nič zapol televízor alebo mixér? Zrejme ste si to odôvodnili nejakým elektrickým skratom. Za ním ale môžu stáť aj škodoradostné mátohy.

Nevysvetliteľné nápisy

Predstavte si scénku ako vystrihnutú z hororu. Vyjdete zo sprchy a s hrôzou zistíte, že na zarosenom zrkadle vám niekto nechal nevľúdny odkaz. Jeho autorom nie vždy musí byť váš nahnevaný partner.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 7. novembra 2021
reklama:
reklama:
reklama: