Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Otec chorého dieťaťa varuje všetkých rodičov. Toto sa môže stať, keď si neumývate ruky!

5q41hv7 850x1133.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: imgur.com
reklama:
reklama:

Tento otec sa na sieti Imgur podelil o svoju nepríjemnú skúsenosť, aby varoval všetkých rodičov pred niečím, čo sa môže stať aj im. Jeho dcérka ochorela na RSV (respiračný syncyciálny vírus), teda na ochorenie, ktoré môže takýmto malým deťom spôsobiť veľmi vážne zdravotné komplikácie.

Otec vo svojom príspevku varuje všetkých rodičov, aby si umývali ruky predtým, ako sa budú dotýkať svojich ratolestí. Veď taká obyčajná vec, ako je umytie rúk môže ich deti ochrániť pred nepríjemným pobytom v nemocnici.

Am0bptp 850x1133.jpg
imgur.comFoto: www.imgur.com

Vírus môže dokonca ohroziť život malého bábätka, a tak je veľmi dôležité, aby si dospeláci, ale aj deti v rodine, umývali ruky. Toto malé dievčatko kvôli RSV takmer prišlo o život, no našťastie lekári urobili všetko, čo mohli, aby ho zachránili.

11627138363_80ee13c6a7_b 850x566.jpg
imgur.comFoto: imgur.com

Toto ochorenie sa kvapôčkami vznikajúcimi pri kašľaní či kýchaní, ale aj priamym kontaktom s povrchmi, akými sú napríklad nákupné košíky, s ktorými môžu prísť deti do kontaktu. A práve preto je umývanie rúk také dôležité…

2ftj0gd 850x1133.jpg
imgur.comFoto: imgur.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 19. februára 2016Zdroj www.littlethings.com © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: