Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Otec dáva svojej dcére darček k narodeninám. Dievča si myslí, že je to auto, ale pod plachtou nájde niečo úplne iné

darček
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
darček youtube.com
reklama:
reklama:

Sladké šestnáste narodeniny. V Spojených štátoch je tento vek považovaný za najdôležitejší a naznačuje dospelosť. Preto sa toľko teenagerov teší na svoje šestnáste narodeniny, pretože očakávajú, že dostanú svoj prvý automobil. Súvisí to najmä s nadobudnutím práva riadiť vozidlo. Nižšie uvedené video ukazuje situáciu, v ktorej milovaný otec vedie svoju šestnásťročnú dcéru von, aby jej dal prekvapivý darček. Na tvári dievčaťa, ktorá pravdepodobne tuší, že ten deň dostane vysnívané a vytúžené auto, môžete vidieť veľké vzrušenie.

Usmievajúci sa muž v jednej chvíli zdvihne plachtu, aby ukázal svoje dcére jej dlho očakávané vozidlo. Tvar plachty so štyrmi kolesami vyčnievajúcimi zospodu naznačuje, že dievča dostane vlastné auto. Bola veľmi prekvapená, keď zistila, že o auto nejde. K radosti všetkých prítomných sa však dychtivo rozhodla vyskúšať svoje nové vozidlo. Musíme uznať, že prank jej otca bol perfektne pripravený a tínedžerka nezabudne na prekvapenie, ktoré ju sprevádzalo pri dlhom rozbaľovaní darčeka.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 15. októbra 2021
reklama:
reklama:
reklama: