Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Otec necháva dcéru hrať sa s rodinným 4 metrovým dlhým pytónom

had a dieťa
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
had a dieťa youtube.com
reklama:
reklama:

Hady sú naozaj krásne zvieratá a až príliš často sú v médiách zobrazované negatívne. Sú jedným z mála zvierat, ktoré väčšina ľudí rada nenávidí. A podľa mnohých komentárov od ľudí, ktorí video videli, sa zdá, že to len podporuje ďalšiu nenávisť tak k hadom, ako aj k milovníkom hadov.

Jamie, ktorý chová hady od svojich 16 rokov, chce zmeniť negatívne predstavy ľudí o tomto plazovi. Video ukazuje jeho dcéru, ako leží na podlahe, kým sa had pohybuje vedľa nej. Jamie tvrdí, že hady sú milujúce zvieratá, aj keď je ťažké preukázať, či plaz môže cítiť lásku k ľuďom alebo nie, mnoho hadov rozpoznáva niektorých ľudí a dokonca sa zdá, že majú radi kontakt so svojimi majiteľmi. Jamie povedal, že zverejnil video, aby spochybnil ľudské vnímanie hadov a dokázal, že ľudský strach z nich je často iracionálny.

Otec Jamie Guarino má hada už od hadieho malého bábätka, ale teraz z neho vyrástol had, ktorý dokáže niekoho zabiť. Ale Jamie sa k svojmu miláčikovi správa ako k plyšovému medvedíkovi a necháva zviera hrať sa so svojimi tromi dcérami. „Tí z vás, ktorým sa toto video môže zdať nezodpovedné alebo nebezpečné, prosím venujte chvíľu premýšľaniu. Nesúďte podľa strachu alebo niečoho, čomu nerozumiete. Hady môžu byť a sú milujúce zvieratá,” hovorí Jamie.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 12. júna 2022
reklama:
reklama:
reklama: