Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Otec upravuje fotky syna tak, aby na nich lietal. Je za tým však dôležité posolstvo

Befunky collage 15.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.instagram.com
reklama:
reklama:

Alan Lawrence a jeho žena Nikki sú hrdí rodičia šiestich detí. Keď sa ich piate dieťa, William, narodilo v októbri 2013, zistili mu diagnózu, ktorá zmenila ich život. Wil trpí Downovým syndrómom. Napriek všetkým svojim obavám si Alan a Nikki rýchlo uvedomili, že Wil prináša svetlo do ich rodiny. Dnes všetci členovia rodiny majú malého chlapca pevne v srdci a sú radi, že patrí k nim.

Alen je fotograf a rozhodol sa, že svojho malého syna nafotí a fotky upraví tak, aby na každej lietal. Z fotiek vytvoril kalendár, ktorý predáva. Celý výťažok následne poputuje deťom trpiacim Downovým syndrómom. Týmto spôsobom chce rodina nielen upozorniť na túto chorobu, ale aj dať odvahu a silu iným postihnutým rodinám. S týmito nádhernými zábermi chce Alan vysvetliť svojmu synovi, že aj napriek jeho postihnutiu môže v živote dosiahnuť všetko, čo chce. Dáva mu zároveň pocit, že nie je rodine na príťaž, ale je pre nich prínosom.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 13. decembra 2017Zdroj www.hftg.me © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: