Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Otrasné! Krkavčí rodičia z Michaloviec nechali zomrieť svoje bábätko!

KOŠICE: Najdúch
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Malièké asi jednomesaèné poèerné bábätko - dievèatko našli na Mlynskej ulici v Košiciach. V detskej fakultnej nemocnici ho na cetrálnom príjme vyšetrila doktorka Jozefína Krupová. Košice 11. januára 2011. Foto: SITA/Marián Angeloviè
reklama:
reklama:

Z usmrtenia 22-mesačného dieťaťa obvinili jeho rodičov, štyridsiatnikov z Michaloviec. Zanedbané dieťa vo vážnom stave priviezli v auguste do miestnej nemocnice.

Pre septický stav s potrebou intubácie ho následne previezli na Kliniku pediatrickej anestéziológie a intenzívnej medicíny Detskej fakultnej nemocnice v Košiciach. Pri sepse a zápale hrubého i tenkého čreva mu však doktori nedokázali pomôcť a dieťa ešte v ten deň zomrelo. Znalec potvrdil, že smrť bola dôsledkom vážneho zanedbania starostlivosti rodičmi, ktorí neumožnili pravidelnú zdravotnú starostlivosť a pri zápale nevyhľadali včas pomoc. Hovorca košickej krajskej polície Alexander Szabó uviedol, že rodičov stíhajú na slobode. V prípade dokázania viny im hrozí trest na dva až päť rokov.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor petraDátum 18. novembra 2014Zdroj SITA, © SITA 2014, ilustračná: SITA
reklama:
reklama:
reklama: