Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Ozbrojený muž mieril na veriacich. Potom duchovný urobil niečo mimoriadne

ľudia v kostole
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
ľudia v kostole youtube.com
reklama:
reklama:

Pastor cirkvi Nashville Light Mission sa ukázal ako skutočný hrdina. Veriaci si pretreli oči úžasom, čo sa v chráme dialo a ako to odvážny kňaz napravil. Niet pochýb o tom, že skutočná tragédia sa môže stať kdekoľvek – aj v kostole. V tomto prípade to tak bolo. Pri oltári sa objavil ozbrojený muž. Duchovnému sa ho podarilo zraziť.

Minulý rok sa počas omše v Light Mission Pentecostal Church v Nashville v Spojených štátoch stalo niečo, na čo sa bude ešte dlho spomínať. Keď veriaci uvideli v chráme ozbrojeného muža, stuhli. Útočník vybehol k oltáru a namieril na nich zbraň. Bandita mohol každú chvíľu strieľať a veriaci si toho boli dobre vedomí. Zdalo by sa, že z tejto situácie nie je východisko. Náhle prišiel na pomoc majiteľ chrámu. Duchovný sa na muža vrhol zozadu a zrazil ho na zem. Veriaci rýchlo bežali za pastorom, aby mu pomohli. Všetko bolo zaznamenané vďaka bezpečnostným kamerám.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 8. decembra 2022
reklama:
reklama:
reklama: