Ozzy Osbourne plánuje koncerty aj napriek chorobe

Zdieľať
Ozzy Osbourne
Ozzy Osbourne www.facebook.com

Spevák kultovej heavymetalovej kapely Blac Sabbath Ozzy Osbourne bojuje s Parkinsonovou chorobu. No aj tak sa svojich snov nevzdáva. Speváka choroba dosť zmenila, dosť zostarol a má šedivé vlasy. Aj tak sa nedal a oznámil, že sa chce vrátiť na scénu a spievať.

Rodina Osbournovcov mala aj svoju reality šou, ktorá prinášala ich život celej jeho rodiny, manželky Sharon ich detí Kelly a Jacka. Spevák je známy svojimi dlhými tmavými vlasmi a okrúhlymi slnečnými okuliarmi, ktoré nosil stále. V istom rozhovore sa priznal svojím fanúšikom že trpí Parkinsonovou chorobou. O chorobe sa náhodou dozvedel, keď raz spadol a museli ho previezť do nemocnice, kde mu operovali krk. Vtedy doktori zistili že trpí touto chorobou.

Pre Sharon bola táto informácia veľmi zdrvujúca. Povedala ako táto choroba zmenila samotného speváka ako ovplyvňuje činnosť nervového systému. Pri tejto chorobe dochádza k zmene fyzického stavu, ale prejavuje sa aj zmenami nálady. Nedávno spevák prekonal aj koronavírus.

Ozzy opísal že mu tŕpne ruka, ani nohy ho niekedy neposlúchajú.

Jeho fanúšikovia ho podporili pri tejto chorobe a písali mu na sociálne siete. Všetci pri ňom stoja.

Čaká opäť na ďalšiu operáciu. Zákrok mu má pomôcť sa vrátiť ako tak do normálneho života a aj ku koncertovaniu. Aj napriek chorobe sa cíti veľmi dobre a má veľa plánov i cieľov, ktorých má veľa.

Ak mu všetko dobre vyjde, skončí svoje turné budúci rok. Momentálne spevák každý deň absolvuje fyzioterapiu, získava  fyzickú kondíciu, cvičí aby počas koncertov vydržal. Dokonca nahráva ďalší album. Fanúšikovia sa tešia na jeho turné a dúfajú aby sa dal po zdravotnej stránke dokopy a uvidia ho po dlhom čase spievať.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom