Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Pamätáš si ešte tie obrovské staré počítače? Pozri sa, ako vyzerali reakcie detí, ktoré sa zoznamovali s počítačom zo sedemdesiatych rokov!

reklama:
reklama:

Pred časom sme ti ukázali video, ktoré zobrazovalo reakcie detí na walkman a teraz tu máme ďalší podobný kúsok!

Tvorcovia tohto videa ukázali deťom počítač z konca 70. rokov. Úlohou detí bolo vyjadriť svoj názor na túto poriadne starú a obrovskú mašinu.

Niektoré deti nechápali, kam by také niečo veľké dali, keby nemali písací stôl a iným sa nepozdávalo, že je počítač prílíš hlučný.

Horizon33_2014-5-27_11-0-38

Najviac si nás získalo dievčatko, ktoré sa rozčuľovalo, že tá „vec“ nemá nič – žiadne hry, aplikácie a ani webové stránky. A zaklincovala to tým, že je príiš zložitý a na to, aby začal počítač niečo robiť, musí urobiť mnoho krokov.

Deti potom nasledovali inštrukcie tvorcu videa a keď sa im napokon ako-tak podarilo dosiahnuť, aby počítač vypočítal jednoduchý príklad, poriadne sa z toho tešili :-)

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor petraDátum 27. mája 2014Zdroj youtube.com © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o., youtube.com, video: youtube.com
reklama:
reklama:
reklama: