Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Pamätáš si SOS? Tieto postavičky boli jednoducho nezabudnuteľné!

sos titulka
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Dnes jednoznačne vládne televíznej zábave relácia Kredenc, ktorá priniesla na slovenskú TV scénu niečo, čo tam už nejaký čas chýbalo. No pamätáš si na SOS, ktoré nás zabávalo ešte ako decká? Zaspomínaj si s nami na legendárne postavičky z tejto zábavnej relácie a ich scénky!

Edita Papeky a jej Fit Štúdio

Vďaka Petre Polnišovej a jej úžasnej paródie známej cvičiteľky Edity Sipeky, medzi nami akosi zľudovela hláška „Cica, nežer!“ Papeky a jej dvaja spolucvičenci Meki a Feki boli nezabudnuteľní. A tie cvičebné zostavy… :-D Papeky nám vážne chýba!

„Tak čo, mrena moja? Ešte furt nechápeš? Ešte furt vyzeráš jak zle vyfúkaná matračka? Susedia sa zamykajú, keď ideš po schodoch, čo si myslia, že prišla Godzilla?“

Áno, aj takto nakladala bacuľkám Edita Papeky :-D

Farkašovci

Ešte pred Mafstory sme sa zabávali na mafiánskych bratoch Farkašovcoch. Puco a Lacike a ich také normálne problémy normálnych mafiánov.

-„Ty Puco!“

– „Ja?“

– „No nie, on!“

Pamätáš?

Karči a Lajči – Pomáhajbo

Domáci kutilovia Karči a Lajči, ktorí si vždy poradili s každým problémom. Zo škodovky urobili kabriolet a vymysleli inovatívny spôsob výmeny zimných a letných pneumatík.

-„Už máte po krk výmeny zimných pneumatík za letné a naopak?“

– „Áno, lezie mi to strašne na nervy.“

Monsterovci

Paródia na reality šou Mojsejovci, ktorá naštvala aj samotnú veľkú Noriku. Mora a Chruňo Monsterovci ako by z oka vypadli originálom z Pereša… :-D

„Ta to Chruňo, neskáč mi do reči, ja ti neskáčem!“

Ebenci

Dve uštipačné babky v podaní Romana Pomajba a Petra Sklára vedeli hádzať riadne podpásovky. Debaty o varení striedali s hlbokou filozofiou či s debatami o evolučnej teórii.

-„A čo budeš dnes variť cez prizmu obeda? Knedľu?“

-„Nie, antropoidnú opicu!

Prcavé príležitosti – Nataša Geržová, Fabián a Edo

Najsmutnejšie na tom je, že toto od originálu nemalo ďaleko. :-D

„Na parádu. na parádu! Taký chleba kúpim!“

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 20. júna 2015Zdroj © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: