Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Pamätáte si ešte na The Kelly Family? To sa stalo členom populárnej kapely

Kelly Family
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Kelly Family www.facebook.com
reklama:
reklama:

Pamätáte si ešte na The Kelly Family, kde sa spievalo „Fell In Love With An Alien“?

Keď myslíme na The Kelly Family, prvá vec, ktorá nás napadne, je mnoho súrodencov, ktorí žijú, aby zomreli pre hudbu a ktorí spievajú pieseň „Fell In Love With An Alien“. Na začiatku svojej kariéry sa volali The Kelly Kids a debutovali v roku 1974. The Kelly Kids boli v podstate deti, ktoré boli prvými deťmi írskych kňazov.

Spočiatku vystupovali iba v cirkusoch a na miestnych akciách, ale postupom času sa plánovali väčšie projekty a kapela sa rozrastala, keď do tímu prichádzali najmladší členovia Kelly family. V roku 1976 sa stali celebritami v Írsku, Španielsku a bolo rozhodnuté dobyť publikum aj v Taliansku, Holandsku a Nemecku. Počas turné boli okradnutí, takže museli spievať na ulici, aby si na cestu domov zarobili dosť peňazí. Napriek tomu ich obľuba stále viac rástla, čo bolo sprevádzané zvláštnym vzhľadom, ktorý mali.

V 90. rokoch sa už konali koncerty po celom svete, vrátane Číny, kde vystupovali pred 20 000 ľuďmi. V tom čase tiež kúpili zámok v Nemecku a potom vydali svoje piesne „I Cant Help Myself“, „An Angel“ a „Fell In Love With An Alien“, v ktorých tiež účinkovali Paddy a Angelo, dvaja najmladší členovia.

V roku 2002 The Kelly Family reprezentovali Írsko na Eurovízii, kde skončili štvrtí so svojou piesňou „I Wanna Be Loved“, ale ich radosť netrvala dlho, pretože ich otec zomrel na infarkt toho roku a onedlho potom jedna ich sestra. Barby opustila spoločnosť zo zdravotných dôvodov. V dôsledku týchto udalostí sa Paddy Kelly vzdal svojich dlhých vlasov a hudby a stal sa mníchom. V roku 2010 však kláštor opustil, aby sa vrátil k hudbe. V súčasnosti sa venuje sólovej kariére v Nemecku, kde žije so svojou ženou.

Okrem úspechu sa The Kelly Family stretávali s množstvom problémov, pretože ich otec Daniel Kelly bol popisovaný ako veľmi prísny človek a Jimmy Kelly mu vyčítal, že neučí, žije len z peňazí z hudby. V jednej dobe chceli chlapci dokonca opustiť Kelly Family, pretože ich otec minul všetky peniaze.

„Preslávili sme sa príliš skoro, mali sme sa podeliť o svoje náklady a mali sme aj profesionálny manažment.“ Jedna z ich sestier to povedala denníku The Irish Times.

Po oficiálnom rozpade kapely patrili k bratom, ktorí pokračovali vo svojej kariére sólových spevákov alebo vystupovali so svojimi manželkami, ale nikdy sa nezišli ako v pôvodnej zostave až do roku 2017. The Kelly Family  sa vrátili na pódiá s Kathy, Johnom, Jimmym, Joeym , Patríciou a Angelom a vydali svoj album,  ktorý obsahuje staršie, ale aj nové piesne.

Najmladší brat Angelo je stále na pódiu so svojimi bratmi. Angelo je ženatý a teraz je hrdým otcom 5 detí, ktoré milujú hudbu.

Maite Kelly v súčasnej dobe vlastní svoj vlastný obchod s oblečením a doplnkami a je šťastnou mamou troch detí. Natočila svoje piesne pre film „Tinkerbell 2“ a debutovala aj v muzikáli „Hairspray“. Napriek tomu, že pokračovala vo svojej sólovej kariére, nezaviazala sa, že sa postaví na pódium s The Kelly Family.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 19. novembra 2021
reklama:
reklama:
reklama: