Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Päť detí prišlo pri nehode o rodičov. Pozrite sa, ako skončili tieto siroty!

5deti.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Život nám prináša do cesty veľa prekážok. No nech sa deje čokoľvek, netreba to vzdávať, vždy je pre koho žiť! 

Bola to srdcervúca tragédia. Josh Griebel a jeho manželka Monica zomreli pri strašnej autonehode. Mama a otec zanechali po sebe svojich päť detí. Dobrou správou je, že po tejto smutnej udalosti deti nestratili ostanú rodinu a jej príslušníci sa zhromaždili a podporovali deti v ťažkých chvíľach. Dospelí v rodine spoločne hľadali riešenie, čo s piatimi súrodencami, ktorí boli vo veku od 16 mesiacov do 13 rokov.

Nikto nečakal takúto ranu. Rodičia piatich detí nešťastne zahynuli pri autonehode.

Havaria.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Niektorí členovia rodiny boli ochotní prijať len niektoré deti, ale nie všetky spolu, pretože by to zrejme nebolo v ich silách. Ale nakoniec Dave a Rebecca Sicklerem, teta a strýko detí, boli ochotní ich prijať všetkých spolu a to aj napriek tomu, že oni majú ešte dve vlastné. Mesiace po nehode im konečne súd pridelil deti. Tie boli nadšené, pretože všetky vyskočili s radosťou zo súdnej siene. Každý, kto prijal iné dieťa, alebo sa o to aspoň pokúsil vie, že tento proces nie je ľahký – bolo to víťazstvo pre celú rodinu.

A tu je konečne nová rodinka celá po kope. Deti boli neskutočne šťastné, že mohli ostať spolu.

Rodinka.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Každé z detí bude mať svoje priezvisko a tak si uctia pamiatku svojich rodičov. „Je to naozaj dobrý deň,“ povedal jeden zo súrodencov. „Viem, že moja mama a otec by chceli, aby sa to takto stalo. Som tak rád, že je to konečne tu. „

Srdcervúci príbeh piatich detí, ktorí stratili rodičov!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor NikaDátum 2. júla 2016Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme , ,
reklama:
reklama:
reklama: