Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Peter Bič Project v Bratislave predstaví nové piesne

Horizon33_2016 9 14_10 44 30.jpg
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Ján Štovka

Nie je tomu tak dávno, čo populárna košická kapela oznámila nečakanú novinku. Pôvodné zoskupenie, ako si ho mnohí pamätajú, je minulosťou. Na scénu prichádza nová speváčka, klavirista, ale aj celkom nová produkcia výrazne ovplyvnená aktuálnou zostavou. Nový zvuk a piesne kapela po prvýkrát predstaví na bratislavskom koncerte.

Noví členovia Peter Bič Project boli oficiálne predstavení začiatkom septembra tohto roku. Podľa slov zakladateľa a lídra skupiny Petra Biča prinášajú speváčka Victoria a klavirista Zoli Tóth do kapely čerstvý vietor. Po šokujúcich zmenách košické zoskupenie pri rozhovore v prešovskom rádiu spontánne ponúklo malú ochutnávku novej produkcie, ktorá je výsledkom vplyvu čerstvých členov a kapelu posúva novým smerom. Pozitívne reakcie na seba nenechali dlho čakať a priaznivci kapely sa dožadujú počuť hlas novej speváčky, ale aj  hudobné novinky populárnej zostavičky.

„Naši fanúšikovia Victoriu aj Zoliho prijali pozitívne, po zahraní piesne v Sky Rádiu sa roztrhlo vrece s pochvalnými názormi na to, čo sme už v novom zložení vytvorili. Veľmi nás tešia aj uznania a pozitívne ohlasy  od kolegov a kamarátov z brandže,“ prezradil Peter Bič reakcie na novinky v Peter Bič Project.

Fanúšikovia si žiadajú počuť nové piesne aj naživo

Aj po veľkých zmenách sa Košičania tešia záujmu a začiatkom septembra ohlásili  koncerty hneď v niekoľkých slovenských i českých mestách. Hlavné mesto však chýbalo. „Samozrejme sme plánovali zahrať aj v Bratislave. Po zverejnení prvých miest, kde sa predstavíme už v novom zložení, nám začalo prichádzať obrovské množstvo správ a otázok o tom, kedy sa ukážeme v Bratislave. V septembri sme skutočne veľmi vyťažení, preto v spolupráci s DK Dúbravka usporiadame koncert začiatkom októbra. V hlavnom meste máme naozaj veľkú základňu fanúšikov, preto sme sa rozhodli pre samostatný koncert, na ktorom premiérovo predstavíme úplne nové skladby, ktoré sme zložili už s novými členmi. Fanúšikovia sa však môžu tešiť aj na prerobené známe songy, ktoré sú stále neodmysliteľnou súčasťou našej kapely,“ prezradil bandleader Peter Bič , na čo sa môžu návštevníci bratislavského koncertu tešiť.

Koncert  v hlavnom meste Slovenska,  na ktorom „Bičovci“ predvedú nové piesne, sa uskutoční dňa 2.10.2016 v DK Dúbravka.

Vstupenky na koncert sú v predaji siete Ticketportal  a DK Dúbravka.

Horizon33_2016 9 14_10 44 55.jpg
Ján Štovka

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor petraDátum 14. septembra 2016Zdroj Janka Marczellová, © Najky.sk, iDen Media s.r.o.