Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Petra Lovely Hair sa vrátila na scénu vo veľkom štýle: „Je čas hodiť minulosť za hlavu.“

Horizon33_2017 4 12_18 22 35.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Petra Lovely Hair patrí k najznámejším a taktiež najúspešnejším beauty blogerkám na českej scéne. Pred pár mesiacmi však vydala video, v ktorom sa rozhodla svoju kariéru na Youtube ukončiť. Dnes je všetko inak a videá znova natáča.  Čo sa za ten čas stalo a prečo sa rozhodla vrátiť? 

Aké kozmetické výrobky sa používajú v Japonsku? Explo a Moma si to vyskúšali na vlastnej koži

Obrovská podpora zo strany jej fanúšikov ju presvedčila, aby to nevzdávala. Petra sa totiž rozhodla pred pár mesiacmi ukončiť svoju blogerskú činnosť hlavne preto, lebo jej prekážali nenávistné komentáre pod jej videami. To však nebol jediný dôvod jej dočasného odchodu zo scény. Všetky negatívne udalosti, ktoré sa za posledné mesiace v jej živote stali, sa podpísali na jej zdraví.

Našťastie toto obdobie netrvalo dlho, Petra si oddýchla, prišla na iné myšlienky a rozhodla sa, že by bola veľká škoda zahodiť všetko to, čo tak dlho budovala.

Horizon33_2017 4 12_17 59 30.jpg
www.petralovelyhair.com

Petra Lovely Hair sa k natáčaniu vrátila po viac ako 3 mesiacoch, v plnej sile a s novými nápadmi. Držíme jej palce, aby sa nabudúce nenechala znechutiť negatívnymi komentármi.

Petra v prvom videu, ktoré vydala po troch mesiacoch priznáva, že má tak trochu obavy z toho, ako to celé príjmu jej fanúšikovia. Čítať si komentáre a ohlasy pod jej videom, v ktorom ohlásila svoj koniec, pre ňu nebolo vôbec jednoduché, no prekonala to. Je nadšená z toho, koľko ľudí jej písalo a želalo si jej návrat na blogerskú scénu. Nuž, Petra Lovely Hair ich prosby evidentne splnila.

Horizon33_2017 4 12_18 9 4.jpg
www.youtube.com

Nebolo to jednoduché, no nakoniec sa rozhodla, že bude robiť aj naďalej to, čo ju baví a napĺňa. Zároveň sa ospravedlnila všetkým tým, ktorých sklamala, pretože sa poddala negativite a neprajníkom. Sama priznáva, že tomu nedokázala čeliť tak, akoby si predstavovala. Každý sa učí na vlastných chybách…

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor VeronDátum 14. apríla 2017Zdroj www.youtube.com NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: