Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Phablet – tvoj povolený študentský doping

Phab plus gold fhd 04.jpg
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Písomky, seminárky, zápočty… kľúčové slová skúškového obdobia vyvolávajú v priemernom študentovi neovládateľnú chuť plakať a trhať si vlasy. Ak nechceš mať na promočnej fotke králičie očká a predčasnú plešinu, mysli na prevenciu ešte dnes. Tvoj povolený študentský doping má meno Lenovo Phab Plus.

Študovať s phabletom znamená, že výšku nielen prežiješ, ale si ju hlavne užiješ. Ťažko nájdeš lepšieho parťáka do prednáškovej sály, na internátnu krúžkovicu či na štvorhodinovú cestu do vlaku, keď treba ísť domov oprať košele a naplniť obedáre.

Phab plus gold fhd 02.jpg

Nezabudneš ho ráno doma

Študent počas skúškového obdobia nosí v hlave zhruba o 300 % viac informácií, ako je mozog schopný bez ujmy vstrebať. Prirodzene, že sa potom nájdeš, ako vykračuješ do školy v papučiach či so včerajšími skriptami. Riaď sa preto jednoduchým heslom, že čím menej vecí potrebuješ, tým menej vecí si zabudneš. A keď si zbalíš do batoha Lenovo Phab Plus, okrem kľúčov od bytu a peňaženky už vlastne nepotrebuješ nič. Phablet je kompaktné zariadenie 2v1, ktoré plnohodnotne nahradí samostatný smartfón aj tablet, a so svojimi vymakanými funkciami spája v sebe to najlepšie z oboch kúskov technológií.

Phab plus gold camera 07.jpg

Prečkáš s ním útrpné prednášky

6,8-palcová obrazovka s full HD rozlíšením stačí na to, aby ťa na nultej hodine odpútala od zúfalo nudnej prednášky a vtiahla do deja najnovšej epizódy tvojho obľúbeného seriálu. Štedrú veľkosť displeja dvojnásobne oceníš, keď budeš neskôr doháňať zameškané a listovať elektronickými skriptami.

Nerozhádže ťa dlhšia cesta vlakom

Poldenná cesta vlakom ti prejde ako päť minút, ak cestuješ s phabletom, ktorý sa len tak ľahko nevybije ani po náruživejšom surfovaní na webe, hladkom vďaka rýchlemu 4G pripojeniu. Lenovo Phab Plus disponuje zabudovanou 3500 mAh batériou pre výdrž, čo s prehľadom prekoná aj predštátnicového maratónca poháňaného bandaskou energetického nápoja.

Phab plus gold battery 11.jpg

Konečne si dobre poupratuješ

Phablet ti síce internátnu posteľ neustelie, ale zato spraví raz a navždy poriadok v tvojich kontaktoch. Možnosť využitia DUAL SIM predstavuje efektívny spôsob, ako si pohodlne zorganizovať a sprehľadniť súkromný, študijný či pracovný život.

Nezabudneš na žiadne zážitky… ani tie o pol druhej ráno

Dobrá krúžkovica je taká, na ktorú si nepamätáš, toto však platilo len v predphabletovej ére. S Lenovo Phab Plus a jeho dvoma fantastickými foťákmi ti nikdy viac neujdú momentky ako  lambada za svitania v podaní tvojho nie príliš pohybovo nadaného spolubývajúceho či pokus o rekord, koľko spolužiakov sa zmestí na jedno selfíčko. 13-megapixelový fotoaparát na zadnej strane Phab Plus je vybavený automatickým zaostrovaním, duálnym LED bleskom a možnosťou nahrávania Full HD videí. A 5-megapixelový predný foťák zas uspokojí aj toho najnáročnejšieho fajnšmekra na svojky.

Phab plus gold 4g 05.jpg

Potrénuješ mozog

Potrebuješ si zostriť koncentráciu a naštartovať logické myslenie? Podľa odborníkov na mozgový fitnes (vážne, aj taký existuje!) je osožné, keď príležitostne zmeníš svoj denný stereotyp, napríklad sa vyberieš do školy inou trasou alebo chytíš phablet do ľavej ruky, hoci  ho väčšinou držíš v pravej. Lenovo Phab Plus je ovládateľný jednou rukou, a prispôsobiteľný pre pravákov, pre ľavákov, pre pravákov, čo predstierajú, že sú ľaváci, aj pre ľavákov, čo predstierajú, že sú praváci.

Ak chceš nasávať vedomosti a zážitky so štýlom, tak jedine s Lenovo Phab Plus! Bude tvoj už za 299 eur s DPH. Viac info nájdeš tu: http://shop.lenovo.com/sk/sk/campaigns/phab/?cid=sk:affiliate:wbwmf3

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor taja444Dátum 10. novembra 2015
reklama:
reklama:
reklama: