Pharrell Williams sa rozplakal ako malý chlapec! Čo ho tak dojalo? :-)

Zdieľať

Amerického producenta, rappera a speváka Pharrella Williamsa dojali videá fanúšikov tancujúcich na jeho pieseň Happy. Stalo sa tak počas krátkeho rozhovoru so známou moderátorkou Oprah Winfrey, ktorá okrem položenia niekoľkých otázok pustila hudobníkovi zostrih videí.

Tie vytvorili fanúšikovia po celom svete vrátane Slovenska a uverejnili ich na portáli YouTube. „Je to dojemné, pretože milujem to, čo robím a vážim si, že ľudia mi verili, že to viem dotiahnuť až sem,“ povedal hudobník so slzami v očiach.

Pharrell Williams
Pharrell Williams arrives at the 86th Oscars Nominees Luncheon, on Monday, Feb. 10, 2014 in Beverly Hills, Calif. (Photo by Jordan Strauss/Invision/AP) Pharrell Williams

Skladba Happy je prvým singlom zo spevákovej druhej sólovky G I R L, ktorú vydal 3. marca. Williams vlani v novembri ku skladbe zverejnil 24-hodinový videoklip, neskôr však ponúkol aj oficiálnu štvorminútovú verziu videa. Pieseň zaznela v snímke Ja, zloduch 2 (2013), za čo si 41-ročný hudobník vyslúžil aj nomináciu na Oscara. Hit debutoval na prvých priečkach amerického singlového rebríčka a tiež UK Chartu.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom