Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Pil C a Gogo si vymenili názory prostredníctvom Insta stories. Svoj názor vyjadrila aj Moma

Tit 3.jpg
13
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Instagram
reklama:
reklama:

Včera ste mohli byť svedkami sporu najsledovanejšieho slovenského youtubera a veľmi úspešného slovenského rapera známeho pod prezývkou Pil C. O čo v skutočnosti šlo?

Po tom, čo známy slovenský raper pridal na Instagram príbeh, v ktorom opísal svoj deň a to, že vstáva skoro do práce sa youtuber Gogo rozhodol o tom trochu zažartovať. Pil C  tento joke pochopil ako útok a následne na to reagoval ofenzívnym videom.

Hneď potom, ako Gogo videl jeho reakciu natočil ďalšiu Insta story o tom, že to nebolo myslené tak, ako to raper pochopil: ,,Môže Pil C zareagovať na môj post, kde si robím srandu z toho, že raperi robia „cccccc víchor“? A urobiť na to odpoveď? Mne nejde o to hádať sa s rapermi, len som si robil joke.“

Instagram
Foto: www.imgur.com

Raper vysvetlil, že ho nazúrilo najviac to, ako sa Gogo posmieval z toho, že Pil C chodil 8 rokov do práce. Na čo mu youtuber odpovedal takto: ,,V ktorej sekunde si robím srandu, že si chodil 8 rokov chodil do roboty? Alebo že sa ťa snažím vyprovokovať a zaútočiť ? Kukni si to ešte raz, “ reagoval Gogo.

Instagram
Instagram

K celému tomuto konfliktu značne prispela aj Moma. Tá nazvala Goga podpriemerne inteligentným človekom. Na čo jej najsledovanejší youtuber odpovedal takto: ,, Moma, ktorá ma nemusí, sa toho chytila a ešte dala nejaké vyjadrenie ktoré  bolo srdcervúce a bolo proti mne a že zas sa do niekoho púšťam a navážam. Vôbec to tak nebolo myslené ale Pil C si to zobral strašne osobne, videl som to vyjadrenie v aute.“

Instagram
Instagram

Ďalej sa Gogo vyjadril už len k youtuberke: ,,A Moma ma nazve podpriemerne inteligentným človekom? Prečo sa zapájaš do vecí, ktoré sa ťa ani netýkajú a máš potrebu sa vyjadrovať na ostatných ľudí. Ja ťa neriešim.“ Následne dodal, že  odteraz si svoje vtipy a úlety bude pridávať na svoj osobný instagram.

Instagram

Po tom, čo sa kauza zmedializovala, ostala Moma za najhoršiu. Refresher jej právo vyjadriť sa neakceptoval a jej snaha vysloviť svoj názor bola zosmiešnená. Na Instagram preto pridala niekoľko ďalších príspevkov.

,,Faktom je to, že ma štve ako sa Gogo považuje za nedotknuteľného a že si môže rypnúť do koho chce, kedy chce a vždy mu to prejde. No a dnes mu to pri raperovi Pil C – mu moc nevyšlo, a tak sa potom rýchlo snažil po Pil C – ho stories obrátiť všetko na srandu a presvedčiť vás o tom, že to naozaj bol iba joke a vôbec to nemyslel nijako útočne. Smutné na tom je to, že mu to skoro všetci zožrali ale ja teda fakt nie, a preto som sa rozhodla reagovať jednou fotkou a jednou story,  pretože Pil C je môj obľúbený raper. Takže som sa chcela k tomu nejako aj vyjadriť. No a čuduj sa svetu, na všetko okolo toho sa zabudlo. Gogo sa mu nejak povyjadroval na stories potom aj k Refresheru  a zrazu ani neviem ako, ja som sa ocitla v celom tom kruhu tiež.  Čiže potom  ako Gogo zaútočil na Pil C- ho, on na to reagoval, Gogo sa obhajoval  vyšiel článok na Refresheri a ani neviem ako som zostala najhoršou za to, že som si zastala jedného z mojich obľúbených raperov,“ vysvetlila youtuberka Moma. Pil C si neskôr rovnako zastal Momu.

Instagram

Mome prišlo niekoľko rozličných správ týkajúcich sa celej kauzy.

Instagram
Instagram

Gogo neskôr vyjadril svoj názor aj na Mominej stránke v komentároch.

Instagram
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Jana BartošováDátum 10. marca 2017
reklama:
reklama:
reklama: