Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Plastiky z nej urobili netvora. Neuveríte ako vyzerala predtým

Barbie
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Barbie youtube.com
reklama:
reklama:

Závislosť na zlých veciach rozhodne nerobí dobrotu a často sa dokáže na človeku poriadne podpísať. A podpísala sa aj na žene, ktorú vám už čoskoro predstavíme, avšak ona je s tým, ako vyzerá, úplne spokojná. Stala sa závislá na plastických operáciách a dnes podľa niektorých ľudí pripomína úplného netvora.

Martina Big sa radí medzi ženy, ktoré snívali o tom, že sa stanú Barbie bábikou. Lenže do Barbie má táto žena skutočne ďaleko. Viete, ako to býva s tetovaním? Keď si urobíte jedno, väčšinou (nie vždy), začnete túžiť po ďalšom. No, a podobne to chodí aj s plastikami. Lenže keď ste na nich závislí, poriadne sa to na vás podpíše.

Martine je 28 rokov, ale rozhodne by ste jej tento vek nikdy netipovali. Množstvo operácií, ktoré podstúpila preto, aby sa z nej stala Barbie, ju navždy poznamenali a dnes svojím vzhľadom skôr desí. Lenže ako ona sama tvrdí, so svojim vzhľadom je spokojná. Navyše je na plastikách závislá, že s nimi rozhodne neplánuje prestať.

Chcela by vyzerať ako exotická Barbie. Páči sa jej kontrast svetlých vlasov a tmavej pokožky.

Martina
Martinayoutube.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 23. septembra 2022
reklama:
reklama:
reklama: