Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Po problémových rokoch v kariére našla Lindsay Lohan konečne šťastie

profil lindsay lohan
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.instagram.com
reklama:
reklama:

Lindsay Lohan by už najradšej na svoje zlé roky zabudla. Rozhodla sa zmeniť a zdá sa, že konečne našla svoje šťastie. 

Kto je Lindsay Lohan

Lindsay Lohan, celým menom Lindsay Dee Lohan, je známa americká herečka a speváčka. Okrem toho je aj šikovná modelka, skladateľka, režisérka a producentka. Do sveta šoubiznisu vstúpila v pomerne mladom veku, účinkovala vo viacerých reklamách či v Disney filmoch. Postupne sa však jej meno začalo čoraz častejšie spájať so škandálmi.

Lindsay sa už ako trojročná začala objavovať v rôznych reklamách a už v roku 1996 prišla jej prvá filmová úloha vo filme Pasca na rodičov. Tá jej priniesla veľký úspech, vďaka čomu s ňou Disney následne podpísal zmluvu na tri filmy. V roku 2000 sa predstavila ako sirota, ktorá sa pokúsi vrátiť k životu jej mŕtvu matku, no namiesto toho oživí jej bábiku. V rovnakom roku, sa objavila v televíznom seriáli Bette Midler.

Kariéra Lindsay Lohan

Na konte má cez 60 televíznych reklám, napríklad pre firmu Gap či Pizza Hut. Ďalší úspech zaznamenala v roku 2003, kedy sa objavila po boku Jamie Lee Curtisovej vo filme Medzi nami dievčatami, kde si obe herečky vymenili telá. Za tento film získala MTV Award.

O rok neskôr sa Lindsay presťahovala do Los Angeles a natáčala film Protivné sprosté dievčatá, ktorý bol sfilmovaný podľa knihy psychologičky Rosalindy Wisemanovej, ktorá študovala chovanie študentov na vysokých školách. A film skutočne zabodoval, v snímke sa objavili aj vtedy začínajúce herečky ako Amanda Seyfried či Rachel McAdams.

Ďalším jej filmovým hitom bol v roku 2005 Herbie: Na plný plyn, kde hrala dcéru filmového pretekára. V roku 2006 obdržala cenu Zlatej Maliny v kategórii Najhoršia herečka za svoj herecký výkon vo filme Len trochu šťastia. Lindsay sa preto začala sústrediť viac na nezávislé filmy ako napríklad Zajtra nehráme! po boku Meryl Streep alebo film Bobby, ktorý poukazuje na smrť Roberta F. Kennedyho z roku 1968.

Zlom nastal v roku 2007, kedy začala mať veľké problémy so zákonom a s drogami. Bola poslaná na liečenie, ktoré absolvovala niekoľkokrát. V roku 2009 sa vrátila k herectvu v podpriemernom filme Šéfe, som v tom! a tiež sa stala porotkyňou v šiestej sérii americkej show Project Runaway!. Objavila sa aj vo filme Machete, v ktorom si zahrala po boku hercov ako Danny Trejo, Robert De Niro, Jessica Alba či Steven Seagal.

Medzi ďalšie filmy, v ktorých sa objavila, patria napríklad Strelený piatok (2003), Atentát v Ambassadore (2006) či Rebelka proti svojej vôli (2007). Lindsay vydala aj dva štúdiové albumy – Speak (2004) a o rok neskôr A Little More Personal.

Jej kariéra začala upadať pre problémy s drogami, alkoholom a zákonmi. Začiatkom roka 2012 dokončila všetky verejnoprospešné práce a absolvovala súdom nariadenú terapiu. Jej kariéra sa opäť rozbehla. Dostala totiž úlohu v televíznom filme Liz & Dick (2012), kde stvárnila Elizabeth Taylor.  Ukázala sa aj v Scary Movie 5 (2013). Okrem toho nafotila fotky pre časopis Playboy.

Zdá sa však, že Lindsay Lohan opäť našla svoje šťastie. Presťahovala sa do krásneho Dubaja, kde má svoj nový domov. Ako sa sama vyjadrila, konečne je na správnom mieste, je naozaj šťastná a môže povedať, že miluje svoj život.

Zaujímavosti o Lindsay Lohan

– dátum narodenia – 2. júl 1986

– miesto narodenia – New York, štát New York, Spojené štáty

– výška: 1,65 m

– narodila sa Dine Lohanovej, ktorá pracovala ako obchodná analytička a Michaelovi Lohanovi, ktorý pracoval ako úspešný obchodník z Walk Streetu

– súrodenci: Ali Lohan, Cody Lohan, Michael Lohan Jr., Ashley Kaufmann

– v roku 2009 bola obvinená z krádeže luxusného náhrdelníku, za ktorý bola odsúdená na 120 dní vo väzbe

– v roku 2008 vyhlásili Lindsay za najhoršiu herečku a to vo filme I Know Who Killed Me

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor NikaDátum 29. októbra 2018Zdroj © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: