Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Po rokoch konečne bola odhalená príčina desivej smrti slávneho herca Paula Walkera

Paul Walker
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Paul Walker www.facebook.com..
reklama:
reklama:

30. novembra 2013 zomrel jeden z najlepších hercov, humanista a filantrop, hviezda filmu Rýchlo a zbesilo Paul Walker. Celý svet bol ohromený, keď sa dozvedel, že tento herec zomrel. Asi o tretej hodine ráno bol herec na ceste domov z jednej akcie vo svojom Porsche Carrera GT. Hercovo auto narazilo do stĺpa verejného osvetlenia v rýchlosti 72 km/h. Akonáhle auto narazilo do stĺpa, začalo horieť. Jeho dcéra podala žalobu na spoločnosť Porsche. Spoločnosť túto žalobu neignorovala a doriešila detaily tejto hroznej tragédie.

Herec bol pasažierom v aute a auto riadil jeho vodič Roger.

Jeho dcéra podala žalobu na spoločnosť Porsche, ktorá slávneho herca vozila. Vážne vyhlásila, že auto má problémy s ovládaním.

Spoločnosť Porsche túto žalobu prijala a odhalila skutočnú príčinu smrti herca. Spoločnosť uviedla, že nehoda bola spôsobená tým, že vodič Roger Rhoads stratil kontrolu nad vozidlom.

Prešetrovaním sa zistilo, že sa automobil pohyboval rýchlosťou 150 km/h, pričom povolená rýchlosť na tomto úseku cesty bola 80 km/h. Spoločnosť tiež uviedla, že vodič a spolujazdec boli zodpovední za vedenie vozidla pri tejto rýchlosti.

Porsche nebude odškodňovať rodinu za smrť Paula Walkera. Paulova dcéra sa ale rozhodla bojovať až do konca, aby zodpovednosť za túto tragédiu prevzala spoločnosť Porsche.

Podľa kalifornských zákonov, ak je vina Paula Walkera 99% a Porsche 1%, potom Walkerova dcéra dostane 1% náhradu.
V konečnom dôsledku je jedno, kto za to môže. Bohužiaľ sme prišli o jedného z našich najobľúbenejších hercov.

„Ak ma rýchlosť zabije, neplač, pretože som sa smial.“
Odpočívaj v pokoji Paul Walker.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 7. januára 2022
reklama:
reklama:
reklama: