Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Podivná anomália! 13-ročný chlapec má zdeformované ruky, ktoré vážia 13 kíl!

reklama:
reklama:

Kaleem je z Indie a už osem rokov trpí zvláštnou deformáciou rúk – jeho ruky sú totiž väčšie ako jeho hlava a vážia skoro 13 kíl!

13-ročný Kaleem sa kvôli svojej anomálii stretol so šikanou a chlapci v škole ho už párkrát zbili, preto sa tam teraz bojí chodiť. Dokonca sa ho dve deti zo školy boja.

Jeho matka si všimla, že s Kaleemom nie je niečo v poriadku hneď po pôrode. Jeho ruky mu totiž začali neúmerne rýchlo rásť a dnes je ich veľkosť od dlane ku končekom prstov 33 centimetrov.

Horizon33_2014-8-21_14-38-23

Ako uviedol chlapcov otec pre Barcroft TV, jeho syn dokáže pomocou dvoch prstov zdvihnúť pohár s vodou, no najesť sa sám nedokáže.

Lekári tvrdia, že ide o zriedkavú genetickú poruchu a nie je možné zistiť jej príčinu. Extrémny rast rúk však môže spôsobiť, že kardiovaskulárny systém 13-ročného Kaleema sa bude viac namáhať.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor petraDátum 22. augusta 2014Zdroj youtube.com © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o., youtube.com, video: youtube.com
reklama:
reklama:
reklama: