Podstúpi herečka Jennifer Aniston protistarnúci zákrok?!

Zdieľať
Daniel Schechter; Jennifer Aniston; Will Forte; Mark Boone Junior; Tim Robbins
Jennifer Aniston poses for a photograph at the gala for the new movie "Life of Crime" during the 2013 Toronto International Film Festival in Toronto on Saturday, Sept. 14, 2013. (AP Photo/The Canadian Press, Michelle Siu)

Rachel zo seriálu Priatelia má na starnutie úplne odlišný názor ako väčšina žien.

BRATISLAVA 10. augusta – Americká herečka Jennifer Aniston sa nechystá podstúpiť žiaden protistarnúci zákrok. Podľa nej je dokonca starnutie skvelé. Štyridsaťpäťročná predstaviteľka Rachel zo seriálu Priatelia (1994-2004) pre portál Yahoo vyhlásila, že jej vždy príde ľúto, keď vidí ženy, ktoré sa snažia skryť svoj vek pomocou operácii a zákrokov. „Snažia sa zastaviť starnutie, ale to, čo nakoniec vidíte je neistá osoba, ktorá si nedovolí zostarnúť,“ povedala Aniston. „Starnutie je istým spôsobom skvelé. Mám šťastie, že poznám ženy ako Gloria Steinem (americká novinárka a aktivistka, pozn. SITA), o ktorej si myslím, že je úžasná a vôbec si nenechá urobiť nič s tvárou. Tiež herečky Diane Keaton a Annette Bening sú nádherné a neboja sa svojho veku. Nesúdim ľudí, ktorí to urobili, no niekedy si želám, aby som mohla svojich blízkych a milovaných poprosiť, aby si nenechali nič urobiť s tvárou,“ dodala tiež herečka, ktorej snúbenec zdieľa rovnaký názor. „Dal by mi pištoľ ku hlave, keby som šla na kozmetický zákrok,“ vyhlásila Aniston.

Herečka, režisérka a producentka Jennifer Aniston sa preslávila najmä spomínanou úlohou Rachel Greenovej v seriáli Priatelia (1994 – 2004), za ktorú získala cenu Emmy a Zlatý Glóbus. Okrem toho si zahrala vo filmoch ako Ona, jedine ona (1996), Bruce, Všemohúci (2003), Zbožňujem prachy! (2006), Marley a ja (2008), Nie je z teba až tak paf (2009), Lov na exmanželku (2010), Skús ma rozosmiať (2011), Šéfovia na zabitie (2011), Wanderlust (2012) či My sme Millerovci (2013). Najbližšie ju diváci budú môcť vidieť v pokračovaní Šéfov na zabitie, ktoré by sa malo do slovenských kín dostať koncom novembra. Od augusta 2012 je zasnúbená s hercom Justinom Therouxom.
Informácie pochádzajú z webových stránok www.people.com a www.yahoo.com a archívu agentúry SITA.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom