Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Podvádza vás partner? Uznávaná sociologička tvrdí, že to môže vášmu vzťahu veľmi pomôcť

nevera
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
nevera www.gettyimages.com
reklama:
reklama:

Nevera býva najčastejšou príčinou na rozvody. Keď nás niekto podvedie, nemôžeme danej osobe už nikdy dôverovať. Už nemôžeme ani veriť tomu, že nás miluje. Máme totiž pocit, že človek, ktorý nás miluje, by toho nikdy nebol schopný. Lenže vraj je to tak trochu inak. Podľa Ashley Madison, ktorá je skutočne uznávanou sociologičkou, podvádza až 64 % ľudí. A to si zoberte, že koľkokrát sa o nevere človek ani nedozvie.

Podvádzajú všetci

Veľa ľudí si myslí, že nevera je „obľúbená“ predovšetkým zo strany mužov, ale pravda je taká, že je „obľúbená“ aj zo strany žien. Ashley totiž napísala knihu, ktorá obsahuje výpovede žien, ktoré svojho partnera podviedli. Podľa nej sa ľudia milujú, ale nedokážu si predstaviť život bez sexu. Pokiaľ jeden z partnerov odmieta sex, je vraj jasné, že ten druhý nájde radikálne riešenie – neveru.

Človek si následne nájde milenku alebo milenca, u ktorého bude cítiť, že dostáva to, čo mu chýbalo. Ženy sa chcú cítiť milované a podľa Ashley je jasné, že sa tak pri televízii alebo pri žehlení bielizne tak naozaj cítiť nebudú.

Je nevera zlá?

Ashley tvrdí, že je to normálne. Človek sa k nej uchýli z dôvodu, že mu niečo chýba. Často sa jedná o nedostatok fyzickej, ale aj psychickej pozornosti. 49 % mužov a 35 % žien sú toho názoru, že láska a nevera k partnerovi k sebe patria.

Nevera je vraj niečo ako obchodná transakcia. Nevera môže človeku, ktorý sa jej dopustil, zlepšiť, ale aj zničiť život. Podľa Ashley má nevera mnoho prínosov. Navonok vraj môžu hrať manželia úlohu usporiadanej rodiny, ale každý z nich môže mať svoje malé tajomstvo.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 10. augusta 2022
reklama:
reklama:
reklama: