Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Polícia varuje ľudí, aby si vonku dávali pozor na nájdené tenisové loptičky. Môžu byť nebezpečné!

Tenis.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Tenisové loptičky, ktoré môžete nájsť náhodou zabudnuté niekde vonku v tráve, môžu znamenať nebezpečenstvo. Pozrite sa, prečo!

Miestni policajti vo Washingtone varujú ľudí, aby si dávali pozor na voľne pohodené tenisové loptičky a ďalšie náhodné predmety zabudnuté v kroví alebo na uliciach. Dôvod? Mnohí ľudia radi experimentujú a vyrábajú si vlastný ohňostroj, na ktorý najčastejšie používajú tenisové loptičky. A keď nevybuchnú, považujú ich za nefunkčné a tak ich nechajú tam. Ale práve toto môže byť životu nebezpečné.

Tenisové loptičky ohrozujú najmä domácich miláčikov, ktorí sa s nimi radi hrajú. Ak ich nájdu niekde v kroví a zahryznú sa do nich, môže sa to skončiť katastrofou.

Pes oopta.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Washingtonská polícia zverejnila na sociálnej sieti, kde je najväčší dosah ľudí, fotku s popisom, ako vyzerá výbušná tenisová loptička. „Je to skutočná tenisová loptička, z ktorej trčí akási poistka. Tenisová loptička by mohla byť tiež zalepená lepiacou páskou s vytŕčajúcou poistkou“.

Táto na prvý pohľad obyčajná tenisová loptička môže predstavovať naozaj veľké nebezpečenstvo.

Policajt.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Ľudia niekedy nevedia, čo od dobroty. Neuvedomujú si, aké nebezpečenstvo hrozí ľuďom a psom v ich okolí, keďže mnohí si po sebe nevedia ani upratať svoj „nefunkčný ohňostroj“. Našťastie u nás sa takýto prípad ešte nevyskytol, ale človek nikdy nevie a musí byť naozaj ostražitý.

Tenisové loptičky, ktoré predstavujú skutočné nebezpečenstvo!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor NikaDátum 3. júla 2016Zdroj www.davidwolfe.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: