Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Pomätení a zvrátení učitelia, na ktorých ich žiaci nikdy nezabudnú

2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
pixabay.com
reklama:
reklama:

Učitelia sú často ako druhý rodičia detí. Nielenže by mali žiakom dávať potrebné vedomosti, ale rovnako by mali byť pre nich aj dobrým príkladom. Avšak nasledovní učitelia svoju prácu nezvládli a vďaka svojim nevhodným činom o ňu prišli.

Triedu využíval ako toalety

56-ročný Ron Tuitt, učiteľ druhákov na škole v New Jersey, mal nechutný zlozvyk. Svojim žiakov často uprostred hodín prikazoval, aby zatvorili oči. Keď sa nepozerali, tak začal močiť do plastových fliaš. Potom od študentov chcel, aby tieto fľaše zahodili.

Ron si neuľavoval len do fliaš, ale aj do smetného koša v triede.

www.istockphoto.com

Pred žiakmi zjedol škrečka

44-ročný učiteľ z Južnej Kórei, známy pod menom Yu, sa už nevydržal dlhšie pozerať na to, ako žiaci údajne týrali a trápili škrečkov patriacich škole.

Aby dal svojim študentov z internátnej školy Jeongeup cennú životnú lekciu, tak sa pred ich očami zahryzol do jedného škrečka, čím ho zabil. Tam to však neskončilo. Škrečka pred celou triedou aj zjedol, aby žiakov naučil, že ostatným sa nemá robiť zle.

Kastrácia mačky

Učiteľ poľnohospodárstva, Daniel Herbert, sa rozhodol, že pred svojimi žiakmi vykoná kastráciu dvoch mačiek.

Študentov požiadal, aby mu mačky podržali, kým na nich vykonal bolestivú procedúru.

Učiteľ Herbert tvrdil, že mačkám podal lieky proti bolesti, aby netrpeli. No veterinár, ktorý mačky prehliadol tvrdil, že trpeli.

Počas kastrácie jedna z mačiek uhryzla žiaka. Keďže ani jedno zo zvierat nebolo očkované proti besnote, tak nebol ohrozený len psychický stav žiakov, ale aj ich zdravotný stav.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor LenkaDátum 1. apríla 2018Zdroj listverse.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: