Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Pomsta! Čo urobila žena svojmu priateľovi za to že ju podviedol?

pomsta od ženy
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
pomsta od ženy www.gettyimages.com
reklama:
reklama:

Vzťah je niečo, čo veľa ľudí berie na ľahkú váhu, a preto v dnešnej dobe veľká väčšina vzťahov končí rozvodom. Nech už je to láska medzi kýmkoľvek je to vec, ktorú by si mal človek vážiť. Často sa stretneme s prípadmi, keď ju ľudia neopätujú alebo dokonca dokážu niekoho podviesť. Týmito činmi zlomí druhému srdce a nechápem prečo sa s danou osobou nerozíde, pokiaľ s ňou už nechce byť.

Tento prípad sa stal 17-ročnému dievčaťu menom Harriet. Jej priateľ v nej už nevidel tú krásku, s ktorou začal chodiť na začiatku ich vzťahu, ale zároveň sa s ňou nechcel rozísť, pretože majú pekný vzťah, ktorého sa nechcel vzdať. Myslel si, že keď to dostatočne skryje, nikto nič nespozná a všetko bude fungovať ako obvykle.

Opak je pravdou. Harriet na jeho neveru prišla prakticky hneď a to len vďaka jeho nepozornosti. Nechal si zapnutý telefón so správami od ženy, s ktorou sa potajomky deň predtým zišiel. Keď na to prišla, okamžite sa s ním rozišla. Jej teraz už ex priateľ po nej, ale žiadal jednu vec.

Chcel aby mu vrátila peniaze za lístky na koncert, na ktorý spolu išli. Harriet to poradne rozzúrilo a nechcela to nechať len tak. Premýšľala ako sa mu za toto pomstiť a chcela vymyslieť trest, na ktorý bude mať jej ex priateľ zlé spomienky.

Dlho premýšľala ako s týmto naloží. Nakoniec sa rozhodla, že mu peniaze vráti. Do poslednej mince a to doslova. Ako povedala, tak urobila, v banke nastavila trvalý príkaz, každý deň mal teda jej ex prísť na účet 1 cent a to po dobu 17-tich rokov! Mince mu posielala s odkazom „nevernému hajzlovi“.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 27. októbra 2021
reklama:
reklama:
reklama: