Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Posledná rozlúčka s nádejným youtuberom. Niektorí smútia, iní sa radujú

1 12.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Kolektív Zrebného a Frlajsa  usporiadal poslednú rozlúčku. Na pohrebe sa pochovávala Matejova sloboda.

Zúčastnení si zaspomínali na časy, keď sa Zrebný presťahoval z Bytče do Bratislavy, aby mohol dobíjať Youtube zábavnými internetovými videami. Uctili si jeho snahu dosiahnuť v živote viac.

www.youtube.com

Po nenávratných udalostiach už ale nič nebude tak ako doteraz. Matej je zadaný (aspoň vo videu) a to je dôvod, prečo za starým dobrým priateľom jeho blízki smútia. Návštevy fitnes centier, krátenie si chvíľ pri hrách, či návštevy klubov sú preč.

www.youtube.com

Hoci  sa kamaráti snažili prekonať svoje emócie, slzy neudržali ani tí najsilnejší. Stránky, ktoré mali byť zaplnené jeho dobrými vlastnosťami boli prázdne, no napriek tomu, bude slobodný Matej všetkým chýbať.

www.youtube.com

Nádejný youtuber v nezadanom svete už nezažije mnoho významných udalostí. Zmeškal napríklad príležitosť stať sa VIP členom Banana Expres, čo bolo youtuberovi Edynovi veľmi ľúto.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Jana BartošováDátum 21. marca 2017Zdroj www.youtube.com Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: