Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Poštár priniesol starej žene poštu, no ona mu neotvárala. Pozri, čo sa stalo!

12666394_1304141499613008_1196294935_n.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Poštárovi staršia žena neotvárala dvere, tak sa rozhodol konať. A urobil to najlepšie, čo mohol!

Je to bohužiaľ tak, ale s pribúdajúcim vekom môže mať pre človeka každá malá nehoda fatálne následky. Našťastie existujú ľudia, ktorým to nie je ľahostajné a dokážu pomôcť práve vtedy, keď to najmenej čakáte!

Poštár Corey Shaw nechce pripustiť, že to, čo bol schopný urobiť pre 90-ročnú ženu bolo hrdinské, ale keby v ňom nebolo toľko láskavosti a súcitu, ona by už nebola nažive. Keď došiel k dverám 90-ročnej ženy a zazvonil, ona neodpovedala. Corey si uvedomil, že niečo nie je v poriadku. Vo vnútri počul tichý hlas, ktorý hovoril: „Pomoc, spadla som“.

Okamžite zavolal 911 a snažil sa otvoriť dvere, no bol neúspešný. Jeho volanie o pomoc bolo vypočuté susedom, ktorý bežal pre svojho otca, ktorý bol náhodou hasič na dôchodku. Spolu so záchranármi sa dostali dovnútra domu a staršiu ženu odviezli. Aj keď bola na zemi celkom dva dni, jej záchrancovia povedali, že ju našli s úsmevom na tvári! Našťastie teraz sa zotavuje zo svojho zranenia. Keby nebol Corey tak láskavý, záchranári povedali, že by žena tento pád neprežila.

Pozri si príbeh poštára hrdinu!

https://www.youtube.com/watch?v=FE749gTSYkI

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor NikaDátum 6. februára 2016Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: