Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Používate aplikáciu Tinder? Rande pre túto študentku skončilo tým najhorším možným spôsobom

študentka
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
študentka youtube.com
reklama:
reklama:

K brutálnej vražde mladej študentky došlo v roku 2018 v decembri na Novom Zélande. Na verejnosť vyplávali škaredé detaily. Čo sa vtedy stalo dvadsaťdvaročnej Grace Millane?

Mladá študentka Grace Millane pochádzajúca z Veľkej Británie, z mestečka Wickford v Essexe, cestovala celý rok po Novom Zélande. Začiatkom zimy stihla ešte rodičom domov do Anglicka poslať fotografiu vianočného stromčeka z Aucklandu. Od tej chvíle o nej už ale nikto nepočul.

Jej telo našli začiatkom decembra zatvorené v kufri pohodenom v lese. Zistilo sa, že v deň vraždy mala naplánované rande cez Tinder. Telo mladej študentky, ktorá vyrazila na stretnutie s o päť rokov starším sympatickým mladíkom, našli druhého dňa v kufri pohodenom v lese. Dvadsaťsedemročný násilník dievča znásilnil, uškrtil, telo zavrel do kufra a ten pohodil v blízkom lesíku. Tam telo na druhý deň tiež objavili. Grace sa s mladým mužom zoznámila cez internetovú zoznamku Tinder. Od sympatického mladíka nečakala nič zlé a dobrovoľne sa s ním zišla v hoteli.

Tam tiež došlo k drsnému sexu, pri ktorom muž dievča uškrtil. Podľa všetkého išlo o znásilnenie. Mužov obhajca síce najskôr prišiel s tvrdením, že dievčina smrť bola obyčajná nehoda, ku ktorej došlo následkom drsných sexuálnych hier, ale muž sa pod náporom dôkazov sám nakoniec ku všetkému priznal. Grace mala ďalší deň osláviť 22. narodeniny. Tých sa ale nedožila. Večer predtým si chcela užiť a vyrazila na rande.

Kamerové záznamy všetko zachytili. Práve vďaka nim mohli vyšetrovatelia vraha identifikovať a nakoniec aj usvedčiť. Kamery dokazujú, že sa dievča s mužom stretlo 1. decembra 2018, deň pred svojimi narodeninami. S mladíkom sa veselo uvítala. Ďalej je zo záznamov zrejmé, že dlho oslavovali a popíjali. Nakoniec zamierili k dverám hotelovej izby. Na týchto záznamoch je Grace naposledy videná živá. Okrem kamerových záznamov boli ako dôkazy použité aj fotografie, ktoré polícia nasledujúceho dňa v hotelovej izbe zaobstarala.

Bolo toho ale oveľa viac. U obvineného sa totiž našli fotografie. Ako ďalší dôkaz poslúžili fotografie, ktoré si muž po vražde vyhotovil. Nafotil si totiž intímne fotografie v tom čase už mŕtveho dievčaťa. Podľa polície navyše strávil vrah ďalšiu hodinu po zavraždení mladej študentky na izbe sledovaním porna a hľadaním na internete rád, ako sa zbaviť tela.

Muž teda očividne konal úplne chladnokrvne a svojho činu neľutoval. A čo horšie. Len o pár hodín po vražde si už mladý muž dohováral ďalšie rande s novou dievčinou z Tinderu. Obetí mohlo byť oveľa viac! Keď boli na súde predložené tieto dôkazy, musela matka Grace v slzách opustiť súdnu sieň.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 30. apríla 2022
reklama:
reklama:
reklama: