Povrazochodec Nik Wallenda prešiel medzi mrakodrapmi v Chicagu! Zvládol to aj so zaviazanými očami!

Zdieľať
SKYSCRAPER LIVE
This photo provided by Discovery Communication shows Nik Wallenda walking across the Chicago skyline blindfolded for Discovery Channel's Skyscraper Live with Nik Wallenda on Sunday, Nov. 2, 2014. (AP Photo/Discovery Communication,Jean-Marc Giboux)

Tridsaťpäťročný akrobat absolvoval v nedeľu dva prechody, pričom počas jedného z nich mal zakryté oči.

Známy americký povrazochodec Nik Wallenda absolvoval v nedeľu dva prechody medzi mrakodrapmi v Chicagu, pričom počas jedného z nich mal zakryté oči. V oboch prípadoch kráčal po lane bez istenia.

Nik Wallenda
Daredevil Nik Wallenda walks on a tightrope uphill at a 19CORRECTS TO 19 DEGREES--degree angle from the Marina City west tower across the Chicago River to the top of the Leo Burnett Building in Chicago, Sunday, Nov. 2, 2014. (AP Photo/Paul Beaty)

Tridsaťpäťročný akrobat najprv prešiel zo západnej veže komplexu Marina City na jednu z budov na opačnom brehu rieky Chicago. Tento prechod s 19-stupňovým stúpaním a pri vetre s rýchlosťou 40 kilometrov za hodinu mu trval 6 minút a 52 sekúnd.

Nik Wallenda
CORRECTS TO 19 DEGREES-Daredevil Nik Wallenda begins his walk on a tightrope uphill at a 19-degree angle from the Marina City west tower across the Chicago River to the top of the Leo Burnett Building in Chicago, Sunday, Nov. 2, 2014. (AP Photo/Paul Beaty)

Wallenda následne absolvoval aj prechod medzi oboma vežami spomínaného komplexu, ktorý zvládol naslepo za minútu a 17 sekúnd. Televízia Discovery Channel vysielala oba prechody s 10-sekundovým posunom pre prípad, že by Wallenda spadol.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom