Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Povrazochodec Nik Wallenda prešiel medzi mrakodrapmi v Chicagu! Zvládol to aj so zaviazanými očami!

SKYSCRAPER LIVE
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
This photo provided by Discovery Communication shows Nik Wallenda walking across the Chicago skyline blindfolded for Discovery Channel's Skyscraper Live with Nik Wallenda on Sunday, Nov. 2, 2014. (AP Photo/Discovery Communication,Jean-Marc Giboux)
reklama:
reklama:

Tridsaťpäťročný akrobat absolvoval v nedeľu dva prechody, pričom počas jedného z nich mal zakryté oči.

Známy americký povrazochodec Nik Wallenda absolvoval v nedeľu dva prechody medzi mrakodrapmi v Chicagu, pričom počas jedného z nich mal zakryté oči. V oboch prípadoch kráčal po lane bez istenia.

Nik Wallenda

Tridsaťpäťročný akrobat najprv prešiel zo západnej veže komplexu Marina City na jednu z budov na opačnom brehu rieky Chicago. Tento prechod s 19-stupňovým stúpaním a pri vetre s rýchlosťou 40 kilometrov za hodinu mu trval 6 minút a 52 sekúnd.

Nik Wallenda

Wallenda následne absolvoval aj prechod medzi oboma vežami spomínaného komplexu, ktorý zvládol naslepo za minútu a 17 sekúnd. Televízia Discovery Channel vysielala oba prechody s 10-sekundovým posunom pre prípad, že by Wallenda spadol.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor petraDátum 3. novembra 2014Zdroj SITA, © SITA 2014, SITA/AP, video: youtube.com
reklama:
reklama:
reklama: