Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Pozná bilionár Bill Gates ceny potravín? Zistili to v TheEllenShow

6
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Do šou Ellen DeGeneres zavítal zakladateľ firmy Microsoft, Bill Gates. Ellen otestovala, či má tento boháč prehľad o cenách tovaru v obchodoch. Keďže má Bill Gates toľko peňazí, že si sám nemusí nakupovať, tak jeho tipy cien neboli najpresnejšie.

Výrobkov bolo dokopy 5, a keď Bill uhádne cenu troch z nich, publikum bude odmenené. Mohol sa pomýliť maximálne o jeden dolár.

Ellen zavtipkovala, že ak Bill uhádne cenu všetkých 5-tich produktov, zaplatia Billovi študentské pôžičky jeho detí.

Ryžový pilaf

Populárny americký Rice-A-Roni sa skladá z ryže, cestovín a korenia. Je chutný a rýchly na prípravu.

Bill si tipol, že by mohol stáť okolo 5 dolárov, na čo diváci reagovali smiechom. To mu napovedalo, že sa asi netrafil. Odhalená cena ukázala, že pilaf bol o 4 doláre lacnejší.

www.youtube.com

Tide Pody

Ellen vybrala tekutý prací prášok ako druhý produkt, najmä kvôli jeho momentálnej popularite. Ľudia s ním však bohužiaľ neperú, ale ho konzumujú.

Bill hádal, že balenie Tide Podov by mohlo stáť tak 4 doláre. Publikum s ním nesúhlasilo a tak cenu navýšil na 10 dolárov. Ani to však nestačilo, keďže táto položka stála dvakrát viac.

www.multicare.org

Zubná niť

So zubnou niťou si Bill veril najviac a povedal, že by mohla stáť 4 doláre. Jeho istota nebola nadarmo, pretože sumu odhadol správne. Zubná niť stála presne 3,78 dolárov.

www.youtube.com

Totino mrazené pizzové taštičky

Mini obdĺžnikové pečivká stačí dať do rúry a máte chrumkavý pokrm. Balenie obsahovalo 120 takýchto taštičiek plnených náplňou s príchuťou pizze.

Bill by za ne zaplatil 22 dolárov. Diváci už tentokrát hlasne nesúhlasili a kričali, že to je menej. Bill znížil cenu na 15 dolárov a po ďalšej vlne nesúhlasu na 8 dolárov. Nakoniec sa s pomocou publika trafil do približnej ceny. Balík Totino pizzových taštičiek stál 8,98 dolárov.

www.youtube.com

Mrazená špenátovo-artičoková omáčka

Koľko by mohlo stáť 200g tejto omáčky od značky TGI Friday?

Bill sa rovno opýtal divákov, či si myslia, že to bude menej ako 10 dolárov. Publikum a dokonca aj Ellen povedali, že určite áno. Ellen Billovi poradila, že ona by dala menej ako 5 dolárov. Cenu omáčky dal napokon na 4 doláre, s čím Ellen radostne súhlasila, pretože Bill uhádol.

Xbofvc.jpg
www.youtube.com

Keďže Bill uhádol tri ceny z piatich, aj keď s menšou pomocou, tak boli diváci odmenení. Nakoniec boli teda všetci šťastní a spokojní.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor LenkaDátum 23. februára 2018Zdroj www.youtube.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: