Poznáme mená ľudí, ktorí v tomto roku najviac ovplyvnili módny priemysel!

Zdieľať
Cara Delevingne
A model wears a creation for Chanel's ready to wear fall/winter 2014-2015 fashion collection presented in Paris, Tuesday, March 4, 2014. (AP Photo/Jacques Brinon) Cara Delevingne

Zoznam je zložený z 500 ľudí, ktorí pochádzajú z rôznych kútov sveta, majú rôzne povolania, no jednu veci majú aj tak spoločnú. Milujú módu. Dizajnéri, novinári, blogeri, modelky, ale aj filmové osobnosti. Títo všetci sa nachádzajú v zozname, ktorý zostavil americký portál businessoffashion.com. A kto tam teda je?

Nikoho zrejme neprekvapí, že v zozname je šéfka amerického magazínu Vogue Anna Wintour, módne editorky Anna dello Russo a Carine Roitfeld, blogerky a streetstylové ikony Alexa Chung, Chiara Ferragni, modelky Cara Delevigne, Daria Werbowy, Miranda Kerr a Gisele Bundchen, návrhári Christopher Bailey (Burberry), Domenico Dolce a Stefano Gabbana či Donatella Versace a Raf Simons (Dior).

Kim Kardashian, Kanye West
Kim Kardashian, left, and Kanye West attend The Metropolitan Museum of Art's Costume Institute benefit gala celebrating "Charles James: Beyond Fashion" on Monday, May 5, 2014, in New York. (Photo by Evan Agostini/Invision/AP)

Nachádza sa v ňom aj spevák Kanye West, no jeho manželka Kim nanešťastie chýba. Klan Kardsahianiek však má svoje zastúpenie v podobe ich nevlastnej sestry Kenadall Jenner. Z hollywoodsky osobností módny priemysel najviac ovplyvnila herečka Lupita Nyong´o a prekvapením nie sú ani David a Victoria Beckham, ktorí sú tiež v tomto zozname.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom