Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Poznáte tento trik s výťahom? Už vás nikde nezdrží!

Vytah.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Človeka by ani nenapadlo, že aj s výťahom sa dajú robiť triky. Napríklad takýto! 

Isto ste sa už ocitli v situácii, že ste nastúpili do výťahu, chceli ste ísť na vyššie poschodie, ale výťah stále všade zastavoval, čiže vás to zdržiavalo. Samozrejme, každý sa chce odviesť inde a tak stlačí to svoje „tlačítko“. Ale je tu jeden trik, o ktorom ste zrejme ani len netušili.

Skúšali ste už niekedy, či tento trik naozaj funguje?

Vytah1.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Trik spočíva v tom, že keď nastúpite do výťahu, musíte stlačiť naraz tlačítko uzatvárania dverí spolu s tlačítkom poschodia, na ktoré chcete ísť. Vtedy vám výťah nikde inde po ceste nezastaví, ale vás vyvezie rovno tam, kde chcete, aj napriek tomu, že by výťah niekto medzičasom privolal. Takže, ak nastúpite ihneď treba tieto dve tlačítka naraz stlačiť a je to. Už vás viac nikto nebude zdržovať.

Treba stlačiť tieto dve tlačítka naraz.

Vytah2.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

S týmto problémom sa ľudia stretávajú naozaj často, buď v nemocniciach, v práci, na úradoch a podobne. Vyskúšajte aj vy tento trik, a ak aj vo vašom prípade bude fungovať, máte vyhraté.

Pozrite sa, ako by to malo fungovať!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor NikaDátum 28. júla 2016Zdroj www.genialetricks.de © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme
reklama:
reklama:
reklama: