Pozor, muži narodení v týchto 5 znameniach zverokruhu sú najväčší neverníci

Zdieľať
Pozor, muži narodení v týchto 5 znameniach zverokruhu sú najväčší neverníci

Ak hľadáte stály vzťah, pri týchto chlapíkoch buďte opatrní. Muži narodení v týchto znameniach zverokruhu môžu byť prelietaví alebo sa vyhýbajú dlhodobým vzťahom.

Astrológia je fascinujúca oblasť, ktorá sa zaoberá vzťahom medzi polohou nebeských telies a udalosťami na Zemi. Ľudia často hľadajú odpovede na svoje otázky v astrologických znameniach zverokruhu, a to zahŕňa aj tému nevernosti a slobodného života. Pozor, muži narodení v týchto 5 znameniach zverokruhu majú sklon k nevere.

Blíženci (22. máj – 21. jún)

Blíženci sú považovaní za zvedavých a spoločenských jedincov. Majú sklon k rýchlym zmenám názorov a záujmov, čo môže vyústiť do neistoty vo vzťahoch. Ich potreba nových stimulov a dobrodružstva môže viesť k neustálemu hľadaniu nových partnerov. Muži narodení v tomto znamení majú nepokojného ducha, ktorý ich ženie hľadať stále nové dobrodružstvo.

Lev (23. júl – 23. august)

Lev je znamením, ktoré miluje pozornosť a obdiv. Preto muži v tomto znamení  radi flirtujú a potrebujú prilákať nových obdivovateľov, ak sa im nedostáva pozornosti od svojich blízkych osôb. Potrebujú sa tiež cítiť atraktívni. Ich sebaistota a energický prístup môže viesť k nevere, ak nie sú uspokojení vo svojom súčasnom vzťahu.

Strelec (23. november – 21. december)

Strelci sú dobrodružné bytosti, ktoré túžia po slobode a nových skúsenostiach. Ich nutkanie nájsť a objavovať nové miesta môže často prevýšiť ich záväzky vo vzťahu. Rutinným životom sa cítia byť obmedzovaní, preto siahnu po rôznych dobrodružstvách mimo svojho vzťahu. Neradi tiež uzatvárajú manželstvá, a keď už, býva to v staršom veku.

Vodnár (21. január – 19. február)

Vodnári majú tendenciu byť nezávislí a originálni. Ich záujem o nové myšlienky a skúsenosti môže viesť k tomu, že budú vyhľadávať spoločnosť a vytvárať nové väzby. Ak sa tento muž cíti emocionálne obmedzený vo vzťahu, môže hľadať iné možnosti. Mnohokrát však zostáva slobodný.

Váhy (23. september – 22. október)

Váhy sú znamením, ktoré sa veľmi zaujíma o harmóniu a vzťahy. Majú tendenciu váhať medzi rôznymi možnosťami a hľadať rovnováhu vo všetkom, čo robia. Avšak ich túžba po rovnováhe a vyhýbanie sa konfliktu môže viesť k tomu, že sa môžu ocitnúť v neuspokojivých vzťahoch. Ak nenájdu tú správnu osobu, môže ich to lákať hľadať lásku a uspokojenia inde.

Váhy sú tiež veľmi spoločenské a často sa pohybujú v rôznych sociálnych kruhoch. Ich prirodzená schopnosť nadväzovať kontakt môže viesť k flirtovaniu, ktoré často môže prerásť do niečo hlbšieho.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom