Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Pozor na zvodných alfa samcov. Mužom narodených v týchto znameniach nedokáže odolať ani jedna žena

dvojica v posteli
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
dvojica v posteli www.gettyimages.com
reklama:
reklama:

Narodil sa váš partner v niektorom z týchto znamení? Tak máte doma alfa samca, ktorému ženy len tak ľahko neodolajú.

Škorpión

Tento muž je veľmi príťažlivý, neuveriteľne charizmatický a pre nežné pohlavie neodolateľný. Pokiaľ ho nejaká žena zaujme, len ťažko odolá jeho čaru. U žien majú dokonca veľký úspech aj tí Škorpióni, ktorí nie sú vyslovene fešáci. Týmto mužom totiž nechýba sebavedomie, veria v seba a svoju silu a zároveň sú tajomní. Sú to skutoční hrdinovia, ktorí stoja pevne u svojich blízkych. Najviac ich priťahujú niečím zaujímavé, mystické ženy.

Lev

Je to rodený zvodca. Svojím šarmom očarí každú ženu. Je mimoriadne vášnivý, veľkorysý a nedá sa mu odolať. Je to charizmatická osobnosť. Presne vie, čo chcú ženy počuť a čo im povedať, aby si ich získal. Keď sa zamiluje, pre svoju vyvolenú by urobil čokoľvek. Žena, ktorá chce zaujať muža narodeného v tomto znamení, by mala vedieť šikovne flirtovať a dať mu najavo, že jej môže dôverovať.

Rak

Ženy dokáže očariť romantickou dušou, vášňou a optimistickým pohľadom na svet. Zároveň je veľmi vtipný a svojím zmyslom pre humor si zaručene získa tú, po ktorej túži. Okrem toho dokáže žene dať pocit bezpečia, čo je u mužov stále vzácnejšia schopnosť. Skvele sa oblieka, má svoj vlastný štýl. Je veľmi príjemné byť v jeho spoločnosti.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 2. júla 2022
reklama:
reklama:
reklama: