Pozri, aká selfie fotka zlomila rekord Twitteru! Počas dvoch hodín ju dali zdieľať dva milióny ľudí!

Zdieľať
HT_ellen_degeneres_lawrence_selfie_sk_140302_16x9_608

Fotografia z mobilného telefónu moderátorky oscarového galavečera Ellen DeGeneres zaznamenala v priebehu dvoch hodín viac ako dva milióny zdieľaní.

„Selfie“ moderátorky oscarového galavečera Ellen DeGeneres s hviezdami Meryl Streep, Jennifer Lawrence, Bradleym Cooperom, Kevinom Spaceym, Juliou Roberts, Bradom Pittom, Angelinou Jolie, Lupitou Nyong’o a ďalšími, sa stala najzdieľanejšou fotografiou na sociálnej a mikroblogovacej sieti Twitter.

„Ešte nikdy som netweetovala!“ poznamenala trojnásobná držiteľka Oscara Meryl Streep po tom, ako Bradley Cooper skupinku odfotil Elleniným telefónom.

„Dostali sme e-mail z Twitteru, že sme ho pokorili a zhodili. Zapísali sme sa do dejín,“ oznámila obľúbená moderátorka krátko po tom, ako vyšlo najavo, že je webstránka v dôsledku obrovskému záujmu nedostupná.

DeGeneres hviezdnu momentku z najsledovanejšieho udeľovania filmových cien zdieľala prostredníctvom svojho konta na Twitteri a v priebehu nasledujúcich dvoch hodín zaznamenala viac ako dva milióny zdieľaní. Prekonala tak rekord, ktorý dosiaľ patril americkému prezidentovi Barackovi Obamovi. Jeho fotografia, ako objíma manželku Michelle po volebnej noci v roku 2012 s komentárom „Ďalšie štyri roky“, totiž zaznamenala niečo vyše 780-tisíc zdieľaní.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom