Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Pozri, čo varí tento chlapík, keď kvôli tomu musí mať na tvári plynovú masku! A nie, drogy to nie sú!

Atomic-Kick-Ass-550x637
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Muhammed Karim, tak sa volá tento šéfkuchár v reštaurácii v anglickom Lincolnshire, ktorý pripravil najpálivejšiu omáčku na svete.

Omáčka dostala celkom výstižný názov Atomic Kick Ass, keďže sa ti môže zdať, že keď ju ochutnáš, budeš mať pocit, že ti v ústach vybuchla atómová bomba.

Vždy keď ju Muhammed pripavuje, musí mať na tvári plynovú masku, pretože výpary, ktoré pri jej varení vznikajú, sú mimoriadne pálivé. Omáčka je totiž niekoľkokrát pálivejšia ako policajný „pepper“ sprej.

Atomic-Kick-Ass
Šéfkuchár v akciiFoto: www.imgur.com

34-ročný kuchár tvrdí, že jeho špeciálna omáčka môže mať aj rôzne vedľajšie účinky a už sa stalo, že po ochutnaní musel dotyčný blázon vyhľadať lekársku pomoc.

Došlo napríklad k čiastočnej paralýze tváre, triaške či vnútornému krvácaniu. Práve preto musia všetci, ktorí chcú omáčku ochutnať, podpísať, že preberajú za seba zodpovednosť.

Omáčka je vyrobená z niekoľkých druhov najštipľavejších papričiek na svete, ako je napríklad Maruaga Scorpion alebo Carolina Reaper.

Odvážil by si sa ochutnať takúto omáčku?

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor petraDátum 13. júna 2014Zdroj © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o., flickr.com, video: youtube.com
reklama:
reklama:
reklama: