Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Pozri si priznania YouTuberov, ktoré by ti nemali uniknúť! :D

Horizon33_2016 11 3_16 37 32.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Carrie Kirsten si do svojho nového videa pozvala hneď dvoch YouTuberov – Denisa a Market. Ich priznania na otázky „Kto by skôr?“ ťa rozhodne pobavia. 

Keď sa stretnú hneď traja YouTuberi pokope, nemôže to dopadnúť inak, iba ďalšími novými videami, ktoré poriadne potrápia tvoju bránicu ? Otázky, ktoré vybrala Carrie im dali celkom zabrať.

Pri druhej otázke, „Kto by skôr skončil s YouTubom?“ sme sa dozvedeli od Carrie a Denisa, že sú to tzv. „srdciari“ a aj na smrtelnej posteli by mali pravdepodobne zapnutú kameru. Market vtipne dodala, že Carrie spoločne s Denisom budú chcieť zdokumentovať svoje posledné chvíle a ako dôchodcovia budú prosiť svojich fanúšikov, aby im prispeli na plienky. Nuž, to sa snáď nestane ?

https://www.youtube.com/watch?v=qrEhRy8mG5U
www.youtube.com

Kto z týchto troch pôvabných YouTuberov by bol ochotný ísť na Mesiac iba kvôli tomu, aby si tam spravil selfie? Kto by rád chodil po byte nahý? Skús si tipnúť!

Poznáš kulinársku šou „Prostřeno“ ? Kto z YouTuberov by sa chcel do nej prihlásiť? ?

https://www.youtube.com/watch?v=qrEhRy8mG5U
www.youtube.com
https://www.youtube.com/watch?v=qrEhRy8mG5U[/caption

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor VeronDátum 3. novembra 2016Zdroj www.youtube.com NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: