Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Pozri sa na obrázok. To, čo v ňom uvidíte ako prvé, odhalí, čo vám bráni v nájdení lásky

test
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
test youtube.com
reklama:
reklama:

Hľadáte lásku a stále ste nemohli stretnúť niekoho, s kým by ste mohli nadviazať šťastný vzťah? Vykonajte tento jednoduchý test a zistite prečo tomu tak je. Nie je ľahké nájsť partnera, ktorý by bol ten pravý. Často sa cítime stratení a nevieme, s kým by sme chceli prejsť životom. Z tohto dôvodu môžeme mať vzťah s nesprávnym človekom alebo zostať vo vzťahu, v ktorom nebudeme šťastní. Pozrite sa na obrázok a vyberte jeden symbol. Čo vás najviac priťahuje? To odhalí, prečo ešte nie ste v šťastnom vzťahu.

test
testyoutube.com

More

Už samotná myšlienka na rozvoj blízkeho vzťahu vo vás vyvoláva strach. Ešte ste nepoznali šťastie v láske a mali ste za sebou len sklamanie. Bojíte sa, že ďalšie pokusy o vytvorenie vzťahu prinesú ešte väčší zármutok a utrpenie. Rozhliadnite sa okolo seba. Určite poznáte pár dobre zladených párov. Spýtajte sa ich, prečo stálo za to riskovať a dohodnúť si schôdzku s niekým, kto sa vám páči.

Svetlá

Nevieš, čo chceš. Chceli by ste vzbudiť záujem všetkých, ísť na niekoľko schôdzok a vymieňať si správy s niekoľkými obdivovateľmi od rána do večera. Zatiaľ nemáte odpoveď na otázku, čo naozaj hľadáte. Premýšľajte o tom, na akých vzťahoch vám už nezáleží. Týmto spôsobom vytvoríte okolo seba viac priestoru.

Muž na lodi

Tento symbol ste si vybrali, pretože v ňom vidíte svojho bývalého milenca. Opustil vás a vy ste sa s tým stále nevyrovnali. V hĺbke duše vám tak chýba a stále si pamätáte, čo sa medzi vami stalo. Existujú však šance, že sa dáte znova dohromady? Ak nie, je čas sa rozlúčiť s minulosťou a smelo ísť ďalej. Inak sa budete dlho cítiť osamelo. Akonáhle sa rozhodnete zabudnúť na svoju starú lásku, stretnete niekoho nového.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 20. mája 2022
reklama:
reklama:
reklama: