Pozri sa na obrázok. To, čo v ňom uvidíte ako prvé, odhalí, čo vám bráni v nájdení lásky

Zdieľať
test
test youtube.com

Hľadáte lásku a stále ste nemohli stretnúť niekoho, s kým by ste mohli nadviazať šťastný vzťah? Vykonajte tento jednoduchý test a zistite prečo tomu tak je. Nie je ľahké nájsť partnera, ktorý by bol ten pravý. Často sa cítime stratení a nevieme, s kým by sme chceli prejsť životom. Z tohto dôvodu môžeme mať vzťah s nesprávnym človekom alebo zostať vo vzťahu, v ktorom nebudeme šťastní. Pozrite sa na obrázok a vyberte jeden symbol. Čo vás najviac priťahuje? To odhalí, prečo ešte nie ste v šťastnom vzťahu.

test
test youtube.com

More

Už samotná myšlienka na rozvoj blízkeho vzťahu vo vás vyvoláva strach. Ešte ste nepoznali šťastie v láske a mali ste za sebou len sklamanie. Bojíte sa, že ďalšie pokusy o vytvorenie vzťahu prinesú ešte väčší zármutok a utrpenie. Rozhliadnite sa okolo seba. Určite poznáte pár dobre zladených párov. Spýtajte sa ich, prečo stálo za to riskovať a dohodnúť si schôdzku s niekým, kto sa vám páči.

Svetlá

Nevieš, čo chceš. Chceli by ste vzbudiť záujem všetkých, ísť na niekoľko schôdzok a vymieňať si správy s niekoľkými obdivovateľmi od rána do večera. Zatiaľ nemáte odpoveď na otázku, čo naozaj hľadáte. Premýšľajte o tom, na akých vzťahoch vám už nezáleží. Týmto spôsobom vytvoríte okolo seba viac priestoru.

Muž na lodi

Tento symbol ste si vybrali, pretože v ňom vidíte svojho bývalého milenca. Opustil vás a vy ste sa s tým stále nevyrovnali. V hĺbke duše vám tak chýba a stále si pamätáte, čo sa medzi vami stalo. Existujú však šance, že sa dáte znova dohromady? Ak nie, je čas sa rozlúčiť s minulosťou a smelo ísť ďalej. Inak sa budete dlho cítiť osamelo. Akonáhle sa rozhodnete zabudnúť na svoju starú lásku, stretnete niekoho nového.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom