Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Pozrite sa na obrázok a povedzte, ktoré zviera vidíte ako prvé? Vaše podvedomie o vás môže veľa prezradiť

zvieratá
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
zvieratá youtube.com
reklama:
reklama:

Carl Jung používal asociatívne testy ako detektor klamstva v 20. storočí, pretože vyžadujú okamžitú reakciu a nedávajú subjektom možnosť premýšľať o tom, čo vidia. Teraz sa pokúsime získať informácie z vášho podvedomia, ktoré je v bežnom živote spravidla skryté. Dnes vám preto ponúkame asociatívny test. Relaxujte, dôverujte podvedomiu, pozrite sa na obrázok a vyberte zviera, ktoré ste si všimli ako prvé.

zvieratá
zvieratáyoutube.com

Ktoré zviera ste videli ako prvé?

Mačka

Táto voľba naznačuje vašu neochotu začať s pracovným týždňom a túžbou po dovolenke. Alebo dokonca túžbou po konci pracovného dňa, pretože sa chcete konečne vrátiť domov, sadnúť si do útulného kresla a čítať svoju obľúbenú knihu, alebo sledovať svoju obľúbenú televíznu show.

Pes

Cítite podporu priateľov a s takou pomocou, ste pripravení vyriešiť akýkoľvek vzniknutý problém. Bojovný duch je dobrá vec. Ale skúste sa vždy nad problémom zamyslieť s chladnou hlavou. Koniec koncov, ľudia okolo vás môžu zmeniť svoje plány. A neustále na to zabúdate, pretože sami nikdy nikoho nenecháte padnúť.

Lev

Ste neodolateľní! Často sa to o vás hovorí, však? Je to kvôli vášmu novému účesu? Avšak, vy nemusíte meniť účes, aby ste ostali na vrchole. Vo vás je niečo, čo priťahuje ľudí, a to niečo vyvoláva úctu a obdiv, ale aj závisť. Nie je dobré vás súdiť príliš prísne, pretože sa môžete niekedy správať trochu arogantne. Snažte sa k ostatným chovať ako k sebe rovným.

Kôň

V tejto chvíli vás niečo obmedzuje a obmedzuje to aj vašu slobodu. Možno ste prenasledovali svojho šéfa cez celú kanceláriu kričiac: „Dovolenku! Chcem dovolenku!“ Upokojte sa. Každý chce prestávku. Ale teraz je treba udržiavať pokoj a prejaviť vytrvalosť a efektivitu, ktorá je pre vás taká typická.

Labuť

Ste zamilovaní. To je dôvod, prečo sa všetko okolo vás zdá skvelé, vrátane neohrabaného pokladníka, ktorý nie je spokojný so svojím životom. Je to báječné obdobie, skúste si ho preto predĺžiť, ak nie na pár mesiacov, potom aspoň do doby, kým obdržíte plat.

Tučniak

Vážne ste si všimli ako prvého tučniaka? Veď tam vôbec nie je… Vážne, pozrite sa znova. Nie je tam žiadny tučniak. Stále ho vidíte? Potom je vidieť, že máte bohatú predstavivosť, ktorá udivuje vašich priateľov a dokáže zmiasť ľudí, ktorí sa s vami stretávajú prvýkrát.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 5. decembra 2021
reklama:
reklama:
reklama: