Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Pracovníci pohrebného ústavu otvorili vrece s mŕtvolou. Skoro odpadli, keď sa pozreli dovnútra

mŕtvola
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
mŕtvola www.gettyimages.com
reklama:
reklama:

Štyrom hasičom z amerického štátu Michigan bola nariadená platená dovolenka potom, čo sa im stalo. Právny zástupca rodiny Geoffrey Fiegert identifikoval dvadsaťročnú ženu ako Timishu Beauchampovú, ktorá údajne trpí detskou mozgovou obrnou.

Šéf hasičov v Southfielde Johnny Menifee povedal, že to, čo sa stalo Beauchampovej, je znepokojujúce. Riadenie svojich pracovníkov ale obhajoval a poukázal na to, že „existujú dôkazy o tom, že k podobným nedorozumeniam už došlo“.

Štyria southfieldskí hasiči ju vyhlásili za mŕtvu, ale v pohrebnom dome sa ukázalo, že stále žije. „Je to jedna z najhorších nočných môr ľudí, keď ste presvedčení o tom, že vám zavolajú sanitku a namiesto toho vás pošlú do pohrebného ústavu vo vreci na telo. Pohrebný ústav ho rozopne a uvidí vás nažive s otvorenými očami, „uviedol Fiegert.

Šéf hasičov v Southfielde Johnny Menifee povedal, že to, čo sa stalo Beauchampovej, je znepokojujúce. Riadenie svojich pracovníkov ale obhajoval a poukázal na to, že „existujú dôkazy o tom, že k podobným nedorozumeniam už došlo“. Menifee vysvetlil, že záchranári z hasičského zboru reagovali na tiesňový telefonát. Išlo o ženu v bezvedomí. Keď prišli k nej domov, žena nereagovala a dokonca ani nedýchala. Pol hodinu sa snažili o jej oživenie. Medzitým na miesto dorazili aj policajti. Šéf hasičov ďalej uviedol, že žena nevykazovala žiadne známky života, preto hasičský zbor kontaktoval miestnu nemocnicu a tento nález oznámil lekárom. V okamihu, keď hasiči upratovali miesto smrti, jeden z členov Timishinej rodiny pristúpil k záchranárom a povedal, že ju počul dýchať. Tí ju okamžite znovu prezreli, ale žiadne dýchanie nezaznamenali.

Miestny lekár pohotovostnej služby vyhlásil Timishu za mŕtvu na základe lekárskych informácií poskytnutých záchranármi na mieste. Následne ju previezli do pohrebného domu. Tam sa zamestnanci dočkali obrovského prekvapenia. Dievča totiž stále žilo. Dotyční hasiči v súčasnosti čerpajú platenú dovolenku. Incident vyšetruje Lekárska kontrola v okrese Oakland.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 20. októbra 2021
reklama:
reklama:
reklama: