Prečítaj si, ktorá obľúbená postava sa opäť predvedie v nových Avengeroch!

Zdieľať
In this film image released by Disney, Chris Evans, portraying Captain America, left, and Robert Downey Jr., portraying Tony Stark, are shown in a scene from "Marvel's The Avengers" (AP Photo/Disney, Zade Rosethal)
SITA/AP

Britský herec Idris Elba účinkuje v pripravovanom filme Avengers: Age of Ultron. Štyridsaťdvaročný rodák z Londýna, ktorý stvárňuje Heimdalla, prezradil v rozhovore pre britský denník The Daily Telegraph, že pracuje na scéne spolu s Tomom Hiddlestonom a Chrisom Hemsworthom.

„Účinkujem v Avengeroch. Pracujem na scéne s Chrisom Hemsworthom a Tomom Hiddlestonom,“ uviedol Elba.

V pokračovaní úspešnej snímky Avengers: Pomstitelia (2012) si Hiddleston zopakuje úlohu Lokiho a Hemsworth sa opäť predstaví ako Thor. Okrem nich si v novinke, ktorá by sa mala dostať do kín na budúci rok v apríli, úlohy zopakujú Robert Downey Jr. (Iron Man), Chris Evans (Kapitán Amerika), Mark Ruffalo (Hulk), Scarlett Johansson (Čierna vdova), Samuel L Jackson (Nick Fury) či Jeremy Renner (Hawkeye). Zahrajú si v nej aj Paul Bettany (Vision), Aaron Taylor-Johnson (Quicksilver), Elizabeth Olsen (Scarlet Witch) či Thomas Kretschmann (Baron Strucker). Réžiu má opäť na starosti Joss Whedon.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom