Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Prečo nás muži tak radi orálne uspokojujú? Tu je niekoľko hlavných dôvodov

sex
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
sex www.gettyimages.com
reklama:
reklama:

Milujeme orálny sex! Táto technika nie je príjemná iba mužskému pokoleniu, aj keď je fakt, že muži by orálny sex pravdepodobne prirovnali k najlepšiemu objavu sveta. My ženy sa držíme trochu viac pri zemi, ale bez diskusií, je to technika, ktorá nás väčšinou spoľahlivo dovedie k úžasnému orgazmu. Na mužoch je skvelé, že orálny sex milujú nielen prijímať, ale aj dávať. Viac než muži majú s prijímaním potešenie z orálneho sexu paradoxne problém ženy, ktoré sa stále často hanbia alebo sa nedokážu dostatočne uvoľniť. Možno vám všetkým, ktoré k tejto skupine patríte, pomôže týchto pár bodov, u ktorých zistíte, prečo muži milujú uspokojovať nás ústami.

Predĺži tým milovanie

Podľa štúdií samotné milovanie trvá približne 8 minút, čo väčšine žien k tomu, aby dosiahli vrchol, nestačí. Preto sa mužom orálny sex javí ako dokonalá praktika, ktorá mu nielenže pomôže pridať pár minút navyše, ale tiež mu pomôže k tomu, aby jeho partnerka vyvrcholenie dosiahla rýchlejšie.

Rýchlejšie vyvrcholenie

Ako už bolo napísané vyššie, orálny sex napomáha k skoršiemu vyvrcholeniu. Ruku na srdce, muži jednoznačne dosahujú vyvrcholenie oveľa skôr ako my ženy, čo by vo výsledku znamenalo, že vďaka tejto praktike môžu partneri vyvrcholiť spoločne.

Dostane sa im masáž hlavy

Väčšina žien má tendenciu, akonáhle ucítia láskanie „tam dole“, chytiť partnerovi hlavu a jemne ju masírovať a škrabkať. Tým, že povrch hlavy tvoria nervové zakončenia, takáto masáž je mužom veľmi príjemná.

Milujú ženský orgazmus

Síce pre vás muž urobí všetko, o čo ho požiadate, nič ale nerobí radšej než to, čo napomôže vášmu vyvrcholeniu. A preto ho práve orálny sex toľko baví. Muži totiž na svete milujú len máločo tak veľmi, ako práve ženský orgazmus a ak sú to oni, vďaka ktorým ste to dosiahla, dodá im to pocit sebaistoty a tej pravej mužnosti.

Sústredí sa na to dôležité

Ako už to tak býva, muži len zriedkakedy dokážu robiť viac vecí naraz a to platí aj pri milovaní. Počas samotného sexu totiž muži často a nevedomky opomínajú dôležitosť klitorisu, lenže nie je sa čomu diviť, zrazu je toho na nich jednoducho moc. V ten moment, kedy vás muž orálne uspokojuje, sa dokáže sústrediť len a len na váš klin.

Očakávajú to rovnaké

Čo človek dáva, to tiež dostane, alebo by to tak aspoň malo byť a platí to aj čo sa týka vzťahov. A práve na to sa muži spoliehajú! Skryto totiž dúfajú, že keď vás orálne uspokoja, raz im to s rovnakou chuťou vrátite a tomu sa predsa nedá odolať, nie?

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 2. októbra 2021
reklama:
reklama:
reklama: