Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Prečo ženy dávajú prednosť zlým mužom pred tými dobrými. Za všetkým hľadajte hormóny

muž
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
muž www.gettyimages.com
reklama:
reklama:

Máte pocit, že si stále vyberáte gaunerov?  Dobrí muži rozhodne nevymreli, chyba je niekde inde. Ženy si podvedome vyberajú zlé náprotivky, ktorí majú veľkú charizmu a ktorí priťahujú problémy, hneď z niekoľkých dôvodov. Na vine sú najmä ženské hormóny a ovulácie.

Ženy podvedome hľadajú alfa samca

O ženách sa všeobecne hovorí, že majú slabosť pre zlých mužov a uprednostňujú ich pred tými dobrými, ktorí by im zniesli modré z neba.Zlí muži sú v očiach žien skrátka veľmi žiadaní. Hlavnú úlohu v tom hrajú hormóny, ktoré sú doslova hnacou silou v uprednostňovaní dobre vyzerajúcich gaunerov.

Zvlášť keď ženy ovulujú, pôsobia na nich charizmatickí muži s výrazne dominantným správaním doslova ako magnet. Vedci poukazujú na to, že ženy v tomto menštruačnom cykle podvedome hľadajú niečo ako alfa samca, ktorý by mohol ich deťom odovzdať tú najlepšiu genetickú výbavu.

Pod vplyvom ovulácie ženy klamú samé seba a ľahko si vsugerujú predstavu, že sexy zlí chlapci budú oddanými partnermi a tými najlepšími otcami,“ vysvetľuje doktorka Kristina Durante z University of Texas.

Myslia si, že iba ony dokážu zlého muža zmeniť

Žena, ktorá sa zamiluje do charizmatického gaunera, si často myslí, že je pre neho tá pravá a že iba ona ho dokáže zmeniť k lepšiemu. Má za to, že práve vďaka nej začne tento muž žiť nový život ako oddaný partner a otec. Lenže opak býva často pravdou a zlého muža len tak niečím neskrotí.

Na zlých mužoch milujú sebavedomie, dobrodružstvo a vzrušenie

Z dominantných mužov srší veľké sebavedomie a charizma, čomu sa väčšine žien podlamujú kolená. Zlí muži sú si tejto svojej vlastnosti dobre vedomí, a tak ju využívajú naozaj naplno. Avšak spravidla na prospech samého seba.

Takí muži si navyše robia, čo chcú. Majú svoje životné pravidlá, ktorými sa riadia. Aj tak vedia, ako zaobchádzať so ženou, aby sa vedľa nich cítila dobre. Nežné pohlavie totiž s nimi nikdy nezažije nudu. Po ich boku si naopak dosýta užije dobrodružstvo a vzrušenie, a to nielen v spálni, ale vo všetkých aspektoch spoločného života.

Chcú byť chránené

Prečo je pre mnoho žien muž  takéhoto typu  ten pravý? Ženy skrátka chcú mať pocit, že sú v prítomnosti svojho partnera chránené. Väčšina žien sa podvedome cítia zraniteľne, preto hľadajú dominantného muža so zodpovedajúcim fyzickým zovňajškom, ktorý im bude robiť bodyguarda.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 7. mája 2022
reklama:
reklama:
reklama: