Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Predpovede Nostradama na druhú polovicu roku 2022 sú desivé! Snáď sa to nestane

Nostradamus
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Nostradamus youtube.com
reklama:
reklama:

Nostradamove predpovede na rok 2022 znepokojujú ľudí už dlhú dobu. Hoci v predvečer Nového roka boli mnohí nedôverčiví k chmúrnym predpovediam. Koniec koncov sa zdalo, že po pandémii nás čakajú iba dobré veci. Ukázalo sa však, že slávny francúzsky astrológ a alchymista vie viac.

Prvá takáto predpoveď sa týkala skutočnosti, že v roku 2022 sa problémy s potravinami vo svete vážne zhoršia. Navyše spôsobí dokonca hladomor v tých regiónoch, kde už dlhšiu dobu sú problémy s nedostatkom potravín. Ešte pred pár mesiacmi sa táto predpoveď zdala byť nejakým omylom. Konieckoncov, existuje mnoho technológií, ktoré umožňujú zvýšiť výnosy a nahradiť takmer akýkoľvek produkt. Ale po invázii ruskej armády na Ukrajinu ceny obilia vzrástli. Ukrajina, ktorá každoročne vyvážala desiatky miliónov ton obilia, je teraz vo vojne. A nie je jasné, akú úrodu v takých podmienkach budú môcť ukrajinskí poľnohospodári žať a ako ju možno vyvážať, vzhľadom na blokádu námorných prístavov.

Niektoré básne Nostradama boli interpretované ako predpoveď skorého kolapsu Európskej únie. Aj keď tu sa odborníci nezhodnú na tom, či skutočne hovoríme o krachu organizácie alebo či sa všetko obmedzí na nejaké zmeny v štruktúre. Smrť diktátora? Ďalší zaujímavý výklad Nostradamových básní sa týkal predčasného odchodu diktátora. Odborníci sa však aj dnes sporia, o koho ide. Veď aj v modernom svete je dosť vládcov-tyranov, ktorí si uzurpovali moc.

Jedna z predpovedí navyše hovorí, že smrť príde z mora v čase búrky. Všimnime si tiež alarmujúce predpovede, ktoré hovoria o nejakom silnom výbuchu v Stredozemnom mori, po ktorom dôjde aj k zmenám klímy. Odborníci sa obávajú, že by mohlo ísť o katastrofu spôsobenú človekom alebo dokonca o použití jadrových zbraní. Nostradamus okrem iného predpovedal povodne, pád meteoritu a dokonca aj povstanie umelej inteligencie proti ľudstvu. Aj keď tu je ťažké povedať, či sa tieto predpovede týkajú našej doby alebo vzdialenej budúcnosti.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 21. mája 2022
reklama:
reklama:
reklama: