Predvedie sa krásna modelka Kendall Jenner na Victoria ́s Secret Fashion Show?

Zdieľať
kendall jenner

Nikoho by to hádam neprekvapilo. Mladšia sestra slávnej Kim Kardashian zažíva veľmi úspešné obdobie. Už odmalička sa túžila stať modelkou a tento sen sa jej zaposledné mesiace darí napĺňať.

Počas nedávneho týždňa módy v New Yorku sa predviedla na viacerých prehliadkach a večerných akciách. A práve jedna z týchto akcií bola venovaná aj anjelom značky Victoria ́s Secret. Fotograf Russell James
na nej predstavil svoju knihu s názvom Angels, kde pózujú najmä modelky Victoria ́s Secret, ale aj mladá Kendall, ktorá sa na spomínanej akcii aj ukázala.

kendall jenner 3

Hneď tak vznikli špekulácie, či sa nepredvedie aj na tohtoročnej výročnej šou. Nepochybne by to bol pre ňu veľký krok v kariére a samotná firma by si tým urobila výbornú reklamu. Veď kto by nechcel využiť 13 miliónovú fanúšikovskú základňu tejto začínajúcej modelky a mladej hviezdičky?

kendall jenner 1

Osemnásť ročná Kendall Jenner (najnovšie si želá, aby sa jej hovorilo len Kendall) je nevlastnou sestrou Kardashianiek. Už zopár sezón sa objavuje na prehliadkach a fotí editoriály pre magazíny ako Teen Vogue, Love , Marie Claire, Seventeen. Predvádzala pre módne značky Chanel, Givenchy, Tommy Hilffiger… Spolu s mladšou sestrou Kylie napísala knihu „Rebels: City of Indra“ , môže sa pochváliť vlastnou kozmetickou značkou aj vôňou.

kendall jenner 2

Chcel by si aby sa Kenadall objavila na Victoria ́s Secret Fashion Show? Patríš medzi jej fanúšikov?

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom