Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Pri autonehode zomrelo 17ročné dievča. Polícia prehľadávala auto a to, čo našla, je šokujúce

auto
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
auto youtube.com
reklama:
reklama:

Tragická nehoda sa stala 22. februára 2018. Sedemnásťročné dievča menom Camryn Callaway zomrelo pri autonehode a to takmer okamžite. Raz v noci bola vonku a riadila. Takto to robila každý deň, keď jazdila zo svojej práce večer po smene. Vošla priamo do prívesu traktora idúceho pred ňou. Jej auto bolo po zrážke zdemolované a ona pri zrážke okamžite zomrela.

Tá rana nárazu bola taká tvrdá, že to nikto nemohol prežiť. Po bližšom hľadaní políciou bolo zistené, že Camryn pri šoférovaní rušil jej telefón. Preto vošla priamo do prívesu pred ňou. Jej matka popiera, že sa to stalo. Verí, že jej dcéra nikdy nepoužívala svoj mobilný telefón, keď šoférovala auto. Ale tiež vie, že to tak mohlo byť, aj keď priznať si to je pre ňu veľmi bolestivé. Teraz matka chce, aby všetci videli vrak auta jej dcéry, čo má varovať ostatných pred používaním mobilného telefónu v aute.

Varovanie

Je to životu nebezpečné, nikdy nesmiete používať mobilný telefón počas jazdy. Počas malej sekundy môže byť život na konci. Matka vie o čom hovorí, pretože stratila svoju milovanú dcéru. Auto bolo po zrážke totálne zdemolované. Matka teraz chce, aby každý videl fotku auta, v ktorom zahynula jej dcéra.

Nikdy nepoužívajte telefón za jazdy, nikdy žiadny instagram, facebook, správy, nič. Tých pár minút vám žiadne sociálne siete neutečú. Predstavte si, že ste to boli vy. Predstavte si, že by to bol niekto, koho poznáte? Toto berte ako obrovské varovanie, pretože sama matka, ktorej zomrela jej dcéra, to chce.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 13. augusta 2022
reklama:
reklama:
reklama: